TOPlist
map 1.jpg

Predstavujem Vám:  Prvý a jediný, originálny a nezávislý zoznam TOP 100 SK najžiadanejších a najpredávanejších produktov a služieb pre slovenské rodiny a firmy, navrhnutý slovenskými rodinami.

počítadlo.abz.cz

Všeličo a časom takmer všetko nájdete u nás na jednom mieste:

zatiaľ máme viac ako 150.000 ks produktov a služieb, rodinné balenia, akciové ceny a novinky každý mesiac ...

Pripravujeme !

Milé dievčatá, milé ženy, milé dámy.

 

V nasledujúcich riadkoch uvidíte, čo ste ešte nevideli, dozviete sa, čo ste nevedeli a nájdete presne to, čo ste doteraz hľadali.

S hrdosťou Vám predstavujem, v rámci projektu našej - Vašej rodinnej web stránky, svoju knihu s názvom: 

 Prvé vydanie tejto úspešnej knihy, Vám pomôže zbaviť sa problémov, naučí Vás v budúcnosti správne reagovať na nepríjemné situácie, naštartuje Vašu cestu za krajším zajtrajškom. Neváhajte preto, už ani minútu, lebo počet týchto kníh v prvom ročníku je limitovaný, pretože je to unikát. Práve sa vykonávajú posledné úpravy, dolaďujú posledné detaily pred samotnou tlačou. 

Sledujte preto túto stránku, aby Vám možnosť zabezpečiť si svoj výtlačok tejto unikátnej knihy neunikla. Predpokladaný termín spustenia predpredaja je 11 / 2018.

 

Ešte stále váhate ?

Možno Vám vo Vašom rozhodnutí, či si zadovážiť túto knihu pomôžu názory, referencie, či vyjadrenia úspešných ľudí, ktorí aj svojimi životnými skúsenosťami obohatili túto knihu i projekt samotný. Tu je zopár z nich:

 

   

 

 

 

 

 

Vaša záväzná objednávka

MIMORIADNA PRÍLEŽITOSŤ PRE VÁŠ BIZNIS !

Ponúkam Vám úžasnu možnosť propagovať svoje produkty a služby v mojej novej knihe s názvom:

ABECEDA OSOBNÉHO ROZVOJA ....

Ak si myslíte, že čitatelia mojej knihy potrebujú práve Váš produkt, či Vašu službu - neváhajte ma kontaktovať, dohodneme sa tak, aby boli všetky tri strany spokojné. 

Spustenie tlače je naplánované na 11/2018 a samotný predaj knihy na 12/2018, preto ma neváhajte kontaktovať čo najskôr, aby sme stihli doladiť aj tie najmenšie detaily.

Vaše skúsenosti s touto knihou, aj s projektom samotným a Vaše odporúčania zverejníme tu:

Prihláste sa na odber informácií o novinkách, špeciálnych akciách i mimoriadnych ponukách našich dodávateľov na našej - Vašej rodinnej web stránke.

Akonáhle bude Váš milovaný produkt v akciovej cene, alebo pribudne novinka, či mimoriadna ponuka, udalosť a pod., bezplatne Vám zašleme krátku správu mailom , prípadne SMS správu, čím ušetríte mnoho času, vyhnete sa zbytočnému stresu a samozrejme ušetríte kopec peňazí ...

Na základe nariadenia GDPR ( General Data Protection Regulation - Ochrana osobných údajov ) budú Vaše údaje chránené podľa tohto nariadenia.

POZOR !!!

 

Zatiaľ voľný reklamný priestor

určený pre všetkých dodávateľov, ktorí majú záujem o spoluprácu s TOP100SK.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ

 

Uverejníme Vám : 

 

názov Vášho obchodu

adresu

mailový kontakt

telefón

web

logo

iné, po dohode.

 

Môžete tak navýšiť svoje obraty, získať nových zákazníkov, či obchodných partnerov a spolupracovníkov. Spolupracovať s TOP100SK sa Vám naozaj  oplatí.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ