TOPlist
map 1.jpg

Predstavujem Vám:  Prvý a jediný, originálny a nezávislý zoznam TOP 100 SK najžiadanejších a najpredávanejších produktov a služieb pre slovenské rodiny a firmy, navrhnutý slovenskými rodinami.

počítadlo.abz.cz

Všeličo a časom takmer všetko nájdete u nás na jednom mieste:

zatiaľ máme viac ako 600.000 ks produktov a služieb, viac ako 210 dodávateľov,

rodinné balenia, akciové ceny a novinky každý mesiac...

Milé dievčatá, milé dámy, milí páni, čitatelia...

 

      V nasledujúcich riadkoch uvidíte, čo ste ešte nevideli, dozviete sa, čo ste nevedeli a nájdete presne to, čo ste doteraz hľadali. Určite poznáte pravdu o tom, že ak chceme dosiahnuť to, čo sme doteraz nikdy nemali, tak musíme vykonať to, čo sme doteraz ešte nespravili, nevykonali. Nemusíme byť dokonalým, aby sme mohli začať, ale musíme začať, aby sme sa dokonalým človekom stali. S hrdosťou Vám predstavujem, v rámci projektu našej - Vašej rodinnej web stránky, svoju knihu: 

        Prvé vydanie tejto otvorenej knihy Vám pomôže zbaviť sa problémov, naučí Vás v budúcnosti správne reagovať na nepríjemné situácie a naštartuje Vašu cestu za krajším zajtrajškom. Neváhajte preto, už ani minútu, lebo počet týchto kníh je v prvom vydaní limitovaný. 

 

Ako funguje projekt: ABECEDA OSOBNÉHO ROZVOJA ?

 

       Hlavne jednoducho, otvorene a dobrovoľne pre všetkých jeho účastníkov. Ak radi čítate, tak začnite pozorne čítať knihu, ktorú som pre Vás napísal. Dozviete sa v nej, okrem iného, aj to, že mám pre Vás nachystené skupinové stretnutia, verejné prednášky i osobnú, resp. rodinnú konzultáciu na zaujímavé témy, ktoré Vás ponusú vo Vašom živote vpred. Sami si vyberte tému, oblasť, formu, miesto i čas a naplníte svoj pohár poznania.

      Ak však hľadáte pre seba niečo vo forme online, intenzívneho alebo video kurzu pre svojich zamestnancov, manažérov a obchodníkov, tak sa môžete tešiť, pretože pre Vás pripravujem spoluprácu s ozaj profesionálnym odborníkom v oblasti vedenia ľudí, motivácie obchodníkov a manažmentu. Sledujte, preto informácie na našej stránke alebo nás kontaktujte pre viac informácií.

 

Logo nášho projektu:

 

 

Bude projekt fungovať aj mne ?

 

     Jediným zaručeným spôsobom, ako to zistiť je, že to vyskúšate. Informácie získané v knihe však treba aplikovať v praktickom živote, rovnako tak aj domáce úlohy zadané v pracovnom zošite absolventa projektu je potrebné svedomito a zodpovedne vypracovať podľa inštrukcií, aby sa naplnilo Vaše očakávanie.

       Ak sa rozhodnete pre intenzívnu formu kurzu, nasledujte osvedčené rady, tipy a triky školiteľov. Potom skombinujte všetky získané návyky a vedomosti do formy, ktorá Vám bude najviac vyhovovať a aplikujte vo svojom živote. Výsledky, ktoré očakávate sa určite dostavia. Je to len otázka času, Vášho nasadenia a zodpovedného prístupu k životu.

 

Čo je to R.I.M.A.T.T.E.R.U.L.2.3. ?

 

     Táto tajná formulka ( slovo, kód... ) predstavuje dôležitú indíciu k Vášmu životu. Všetko to, čo sa Vám vo Vašom živote deje je zapríčinené ( okrem výnimiek ) jednou z vecí, ktoré predstavuje tá či ona hláska tohto slova. Dôkaz o tom, že je to pravda nájdete vo svojej minulosti, prítomnosti, ale ovplyvní i Vašu budúcnosť. Či to bude správnym smerom, alebo to bude znova ,,katastrofa" to záleží iba na Vás a na Vašom pochopení tejto kúzelnej formulky. Najneskôr na konci Vašej cesty, skrz tento projekt ju zaručene pochopíte. 

 

Aké bonusy a ďalšie výhody môžem získať ?

 

      Získate úplne zdarma pravidelné informácie o novinkách, akciách a mimoriadnych ponukách našich dodávateľov vo forme ,,Newsletter" ( stačí, ak si zaregistrujete svoju mailovú adresu ). Odporúčam Vám to urobiť ešte dnes, aby Vám žiadna skvelá ponuka neunikla.

   Ak ste domáci majster, majiteľ podniku, firmy, poradca, živnostník, predajca, výrobca produktov či poskytovateľ služieb, tak budete mať možnosť propagovať svoje produkty a služby na našom webe, v našom projekte ( v ďalších vydaniach knihy, na našich pravidelných školeniach a seminároch... )

   Je však mnoho ľudí, ktorí majú bohaté vedomosti, špeciálne životné skúsenosti, výnimočný talent alebo iné požiadavky, nápady na spoluprácu, či prípadne vylepšenie, obohatenie projektu. Ak patríte práve do tejto skupiny ľudí, tak ma neváhajte kontaktovať. 

 

Na záver

 

   Ja osobne, Martin Hocman, ako zakladateľ projektu ABECEDA OSOBNÉHO ROZVOJA a autor tejto knihy vyjadrujem jedno veľké a úprimné ĎAKUJEM nižšie uvedeným ľudom, ktorí sa nebáli a boli ochotní vyjadriť svoj názor na túto knihu. Taktiež im patrí moje uznanie a rešpekt za to, že informácie v tejto knihe obohatili o svoje rady, tipy a životné skúsenosti s cieľom, aby nám to všetkým pomohlo vyriešiť problémy, dosiahnuť úspech a mať tak omnoho krajší zajtrajšok.

      Erik Hoffmann, internetový marketér a stratég, Košice

     Tatiana Koleňová, manažérka Oriflame a úspešná matka 9 detí, Ružomberok

      Ing. Miroslav Košč, autor projektu: Mesto v pohybe, Bánovce nad Bebravou

      ( bude v ďalšom vydaní tejto knihy aj Vaše meno ? )

 

  

 

PREDAJNÁ CENA - Kniha: iba 13 eur

pre zobrazenie limitovanej edície - MINI - kliknite tu.

PREDAJNÁ CENA - Pracovný zošit: iba 13 eur

V mesiaci 9/2019 akciová cena iba 10 eur/ks

PREDAJNÁ CENA - Pracovný diár: iba 13 eur ( pripravujeme )

 

   

Mimoriadna správa pre tých, ktorí už svoj úspech dosiahli.

 

       Ak ste úspešným človekom, ak dokonale ovládate svoj talent, ak ste veľmi dobrý v tom, čo robíte, ak ste víťazom v prekonávaní prekážok, ktoré Vám život dáva na Vašej ceste za Vašim krajším zajtrajškom, tak táto správa je pre Vás. Na koniec tohto roka plánujem vydanie druhej knihy.

Mnoho ľudí potrebuje Vašu pomoc, Vašu radu, tipy či pomocnú ruku.

      Preto buďte súčasťou niečoho väčšieho, ako si Vy sami. Staňte sa členom nášho tímu v projekte: ABECEDA OSOBNÉHO ROZVOJA. Viac podrobností je napísaných v prvej knihe. Teším sa na Vás v našom tíme a jedno mi verte. Všetko je možné pre úspešného i pre toho, kto doteraz úspech nezažil. Keď veríte v niečo a hlavne konáte. Tak konajte dnes, teraz!

   

Objedajte si produkty telefonicky na: 0940 893 303,

alebo cez formulár nižšie.

Vaša záväzná objednávka

Akonáhle bude Váš milovaný produkt v akciovej cene, alebo pribudne novinka, či mimoriadna ponuka, udalosť a pod., bezplatne Vám zašleme krátku správu mailom, čím ušetríte mnoho času, vyhnete sa zbytočnému stresu a samozrejme ušetríte kopec peňazí...

Nový projekt našej - vašej rodinnej web stránky a kniha, ktorá môže zmeniť Váš život ... :)

 

 

Voľný priestor pre Vás !

 prezentujte svoje

produkty, svoju firmu,

eshop, alebo služby...

viac informácií tu.

Voľný priestor pre Vás !

 prezentujte svoje

produkty, svoju firmu,

eshop, alebo služby...

viac informácií tu.

Vyberte si stránku, kam sa chcete vrátiť.

Stačí, ak kliknete na jeden z obrázkov nižšie:

 

 

Ďakujeme, že ste s nami i zato,

že našu stránku zdieľate so svojimi priateľmi.