TOPlist
map 1.jpg

Predstavujem Vám:  Prvý a jediný, originálny a nezávislý zoznam TOP 100 SK najžiadanejších a najpredávanejších produktov a služieb pre slovenské rodiny a firmy, navrhnutý slovenskými rodinami.

počítadlo.abz.cz

Všeličo a časom takmer všetko nájdete u nás na jednom mieste:

zatiaľ máme viac ako 150.000 ks produktov a služieb, rodinné balenia, akciové ceny a novinky každý mesiac ...

Pripravujeme !

Krásny deň Vám prajem.

 

V roku 2018 pre Vás pripravujeme v rámci Akadémie osobného rozvoja s TOP100SK nové projekty s názvom :

 

1.   ABECEDA OSOBNÉHO ROZVOJA pre dievčatá a ženy, ktoré chcú od života  viac, ako len omrvinky ( kniha ) - predpredaj začne cca 11 /2018 

2.   ABECEDA OSOBNÉHO ROZVOJA pre chlapcov a mužov, ktorí chcú od života viac, ako len omrvinky ( kniha ) - v roku 2019

 

       Projekt je v prvom rade určený dievčatám, ženám, mužom, jednotlivcom, ale aj všetkým slovenským rodinám ( firmám ), ktoré chcú od života viac, ako len omrvinky. Mať v rodine pohodu, zdravie, vedieť správne komunikovať, reagovať na námietky, či plánovať svoj život ... 

        Samotná kniha Vás naštartuje, otvorí Vám oči, dodá správne informácie, aby ste vedeli vyriešiť problémy, ktoré sa na Vás, deň čo deň valia zo všetkých strán a v neposlednom rade Vám pomôže dosiahnuť Vaše ciele.

 

GARANCIA : Posuň ďalej ...

 

        Až 186 dní od zakúpenia tejto knihy ti garantujem, že ak nebudeš, milá čitateľka, spokojná, alebo ak táto kniha nenaplní tvoje predstavy a očakávania na 100 %, môžeš túto knihu posunúť ďalej.

   Stačí, ak komukoľvek vo svojom okolí odovzdáš túto knihu, najlepšie v nepoškodenom stave a obratom získaš veľmi dobrý pocit, že si niekomu naozaj pomohla. Skôr, alebo neskôr sa určite nájde človek, ktorému informácie v mojej knihe pomôžu a zmenie mu život k lepšiemu, aj ( možno ) vďaka tebe.

      Rovnako táto garancia platí aj v prípade, že ti táto kniha, resp celý projekt pomôže v tvojom živote, čo i len v jednej oblasti. Ak tomu bude tak, posuň získané informácie ďalej ľudom v tvojom okolí, svojim známym, rodine, priateľom aj cudzím ľuďom.

 

     Sledujte túto stránku, priebežne pridám viac informácií. Nazabudnite si aj preto zdarma zaregistrovať svoju mailovú adresu, aby ste mali šancu využiť bonus, ktorý som pre Vás v predpredaji pripravil.

Registrácia mailovej adresy do projektu AOR

MIMORIADNA PRÍLEŽITOSŤ PRE VÁŠ BIZNIS !

Ponúkam Vám úžasnu možnosť propagovať svoje produkty a služby v mojej novej knihe s názvom:

ABECEDA OSOBNÉHO ROZVOJA ....

Ak si myslíte, že čitatelia mojej knihy potrebujú práve Váš produkt, či Vašu službu - neváhajte ma kontaktovať, dohodneme sa tak, aby boli všetky tri strany spokojné. 

Spustenie tlače je naplánované na 11/2018 a samotný predaj knihy na 12/2018, preto ma neváhajte kontaktovať čo najskôr, aby sme stihli doladiť aj tie najmenšie detaily.

Prihláste sa na odber informácií o novinkách, špeciálnych akciách i mimoriadnych ponukách našich dodávateľov na našej - Vašej rodinnej web stránke.

Akonáhle bude Váš milovaný produkt v akciovej cene, alebo pribudne novinka, či mimoriadna ponuka, udalosť a pod., bezplatne Vám zašleme krátku správu mailom , prípadne SMS správu, čím ušetríte mnoho času, vyhnete sa zbytočnému stresu a samozrejme ušetríte kopec peňazí ...

Na základe nariadenia GDPR ( General Data Protection Regulation - Ochrana osobných údajov ) budú Vaše údaje chránené podľa tohto nariadenia.

POZOR !!!

 

Zatiaľ voľný reklamný priestor

určený pre všetkých dodávateľov, ktorí majú záujem o spoluprácu s TOP100SK.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ

 

Uverejníme Vám : 

 

názov Vášho obchodu

adresu

mailový kontakt

telefón

web

logo

iné, po dohode.

 

Môžete tak navýšiť svoje obraty, získať nových zákazníkov, či obchodných partnerov a spolupracovníkov. Spolupracovať s TOP100SK sa Vám naozaj  oplatí.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ