TOPlist
map 1.jpg

Predstavujem Vám:  Prvý a jediný, originálny a nezávislý zoznam TOP 100 SK najžiadanejších a najpredávanejších produktov a služieb pre slovenské rodiny a firmy, navrhnutý slovenskými rodinami.

počítadlo.abz.cz

Všeličo a časom takmer všetko nájdete u nás na jednom mieste:

zatiaľ máme viac ako 150.000 ks produktov a služieb, rodinné balenia, akciové ceny a novinky každý mesiac ...

V mesiaci 11/2018 akciová super cena !

Produkt :   Séria na boľavé kĺby - Freedom

                  / Originálny produkt LR health and Beauty /

Info :         Sloboda znamená pohyb bez bolestí. Vychutnajte si slobodu pohybu bez obmedzenia! Aloe Vera Drinking gél Freedom so živinami dôležitými pre kĺby je najlepším variantom.  S optimálnym doplnkom: Freedom Plus kapsuly - Výživový doplnok vo forme kapsúl s vitamínmi D, E a mangánom. 

Pro-Acitivity-Basis-Loesung-LR-LIFETAKT

Zloženie: Aloe Vera Barbadensis Miller Gél (USA/Mexiko, 88 %), 1 liter fruktóza, hydrolyzát kolagénu, koncentrát z pomarančovej šťavy, chondroitínsulfát (0,5 %), glukozamínsulfát, kyseliaci prostriedok (kyselina citrónová), stabilizátor (xanthan), konzervačný prostriedok (sorbát draselný), prírodná pomarančová aróma, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (DL-alpha-tokoferol).

Zloženie: Freedom tablety : glukosamínsulfát, želatína, chondroitínsulfát, vitamín E, glukonát mangánu, deliaci prostriedok (soli horčíka jedlých mastných kyselín), vitamín D, farbivo (oxid titaničitý).

Odporúčané dávkovanie: 3x denne 30 ml (zodpovedá 3 uzatvsizeáracím viečkam) Aloe Vera Freedom, najlepšie pred jedlom (v prípade potreby zmiešajte s vodou alebo ovocnou šťavou). Pre použitím pretrepte. Tablety : 1 - 2 tbl. denne

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nenahradzuje pestrú a vyváženú stravu, ktorá je spolu so zdravým zpôsob života dôležitá. Ukládajte mimo dosahu malých detí. Po otvorení uchovávajte v chladničke a  plynule spotrebjte.  

 

Oficiálna LR predajná cena : 32,79 eur/ 1 lit. Aloe Vera gél / Poštovné + 2 eur

Oficiálna LR predajná cena : 39,99 eur / 60 tbl. Freedom 

Akciová cena v mesiaci 11/2018 iba 27,89 eur/ 1 lit. Freedom gel

      Rodinné balenie iba 92 eur / 3 x 1 liter / Poštovné zdarma !

Rodinné balenie iba 177 eur / 6 x 1 liter / Poštovné zdarma !

SADA 1 x 1.liter + 1 x 60 tbl. iba 65 eur !

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nechcete platiť poštovné a balné náklady ?  Preštudujte si náš akciový katalóg a doobjednajte si ľubovoľný produkt, podľa vlastného výberu. Ak bude Vaša objednávka nad 50 eur - poštovné náklady zaplatíme my. 

kliknite sem :  AKTUÁLNY AKCIOVÝ KATALÓG 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bonus:  K tejto sérií si môžete objednať aj bonusový produkt: Aloe Vera multifunkčný MSM telový gél, ktorý je ako stvorený na jemnú masáž boľavých častí Vášho tela. Je to vláčny, chladivý a rýchlo sa vstrebávajúci gél na svaly a kĺby. S extraktom z medvedice lekárskej a vŕbovej kôry. Optimálny doplnok k Aloe Vera Freedom na vonkajšie použitie. Obsahuje 60 % Aloe Vera.  Oficiálna LR predajná cena je: 31,49 eur. 

balenie až 200 ml. Aloe Vera Multifunkčný MSM  Telový Gél

Použitie: Naneste veľkoplosne na potrebná miesta a vmasírujte.Na členky, kolená, kríže, kĺby, chrbát, lakte, zápästie i kŕčnu chrbticu.

 

 

 vrátiť sa na zoznam TOP100SK                           alebo              

 

Chcete si objednať produkt, no nemáte emailovú adresu ?

Kontaktujte nás telefonicky na :  0940 893 303

Vaša záväzná objednávka

Vaše skúsenosti s produktom, dodávateľom i Vaše odporúčania zverejníme tu:

Martin, Michalovce :  Keď som kráčal, občas mi vŕzgalo v bédrovom ľavom kĺbe - ako keď otvárate dvierka v babkinej poličke v kuchyni. Nebolelo ma to , no ten zvuk bol týždeň, čo týždeň nepríjemnejší. Vypil som celkom 3 litre Aloe Vera gélu freedom - ten nepríjemný pocit vŕzgania v kĺbe zmizol. Odporúčam každému aktívnemu športovcovi aj všetkým po 40 roku života v rámci prevencie. 

Prihláste sa na odber informácií o novinkách, špeciálnych akciách i mimoriadnych ponukách našich dodávateľov na našej - Vašej rodinnej web stránke.

Akonáhle bude Váš milovaný produkt v akciovej cene, alebo pribudne novinka, či mimoriadna ponuka, udalosť a pod., bezplatne Vám zašleme krátku správu mailom , prípadne SMS správu, čím ušetríte mnoho času, vyhnete sa zbytočnému stresu a samozrejme ušetríte kopec peňazí ...

Na základe nariadenia GDPR ( General Data Protection Regulation - Ochrana osobných údajov ) budú Vaše údaje chránené podľa tohto nariadenia.

POZOR !!!

 

Zatiaľ voľný reklamný priestor

určený pre všetkých dodávateľov, ktorí majú záujem o spoluprácu s TOP100SK.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ

 

Uverejníme Vám : 

 

názov Vášho obchodu

adresu

mailový kontakt

telefón

web

logo

iné, po dohode.

 

Môžete tak navýšiť svoje obraty, získať nových zákazníkov, či obchodných partnerov a spolupracovníkov. Spolupracovať s TOP100SK sa Vám naozaj  oplatí.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ