TOPlist

Vitajte na našej rodinnej webovej stránke:

 

www.top100sk.com  

 

počítadlo.abz.cz

       Sme tu pre Vás od 1.3.2017 a dnes už máme pre Vašu rodinu  nachystané všeličo. Časom však u nás nájdete takmer všetko a to na jednom mieste. Zatiaľ si môžete vybrať z viac ako 600.000 ks produktov a služieb od viac ako 210 dodávateľov. Ponúkame Vám rodinné balenia, akciové ceny a novinky každý mesiac...

Produkt :   Séria na boľavé kĺby - Freedom

                  / Originálny produkt LR health and Beauty /

Info :         Sloboda znamená pohyb bez bolestí. Vychutnajte si slobodu pohybu bez obmedzenia! Aloe Vera Drinking gél Freedom so živinami dôležitými pre kĺby je najlepším variantom.  S optimálnym doplnkom: Freedom Plus kapsuly - Výživový doplnok vo forme kapsúl s vitamínmi D, E a mangánom. 

Zloženie: Aloe Vera Barbadensis Miller Gél (USA/Mexiko, 88 %), 1 liter fruktóza, hydrolyzát kolagénu, koncentrát z pomarančovej šťavy, chondroitínsulfát (0,5 %), glukozamínsulfát, kyseliaci prostriedok (kyselina citrónová), stabilizátor (xanthan), konzervačný prostriedok (sorbát draselný), prírodná pomarančová aróma, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (DL-alpha-tokoferol).

Zloženie: Freedom tablety : glukosamínsulfát, želatína, chondroitínsulfát, vitamín E, glukonát mangánu, deliaci prostriedok (soli horčíka jedlých mastných kyselín), vitamín D, farbivo (oxid titaničitý).

Odporúčané dávkovanie: 3x denne 30 ml (zodpovedá 3 uzatvsizeáracím viečkam) Aloe Vera Freedom, najlepšie pred jedlom (v prípade potreby zmiešajte s vodou alebo ovocnou šťavou). Pre použitím pretrepte. Tablety : 1 - 2 tbl. denne

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nenahradzuje pestrú a vyváženú stravu, ktorá je spolu so zdravým zpôsob života dôležitá. Ukládajte mimo dosahu malých detí. Po otvorení uchovávajte v chladničke a  plynule spotrebjte.  

Bonus:  K tejto sérií si môžete objednať aj bonusový produkt: Aloe Vera multifunkčný MSM telový gél, ktorý je ako stvorený na jemnú masáž boľavých častí Vášho tela. Je to vláčny, chladivý a rýchlo sa vstrebávajúci gél na svaly a kĺby. S extraktom z medvedice lekárskej a vŕbovej kôry. Optimálny doplnok k Aloe Vera Freedom na vonkajšie použitie. Obsahuje 60 % Aloe Vera.  

balenie až 200 ml. Aloe Vera Multifunkčný MSM  Telový Gél

Použitie: Naneste veľkoplosne na potrebná miesta a vmasírujte.Na členky, kolená, kríže, kĺby, chrbát, lakte, zápästie i kŕčnu chrbticu.

 

Aktuálne ceny nájdete:  v našom akciovom katalógu tu.

 

 

Chcete si objednať produkt, no nemáte emailovú adresu ?

Kontaktujte nás telefonicky na :  0940 893 303

Vaša záväzná objednávka - Freedom

Akonáhle bude Váš milovaný produkt v akciovej cene, alebo pribudne novinka, či mimoriadna ponuka, udalosť a pod., bezplatne Vám zašleme krátku správu mailom, čím ušetríte mnoho času, vyhnete sa zbytočnému stresu a samozrejme ušetríte kopec peňazí...

Nový projekt našej - vašej rodinnej web stránky a kniha, ktorá môže zmeniť Váš život ... :)

 

 

Voľný priestor pre Vás !

 prezentujte svoje

produkty, svoju firmu,

eshop, alebo služby...

viac informácií tu.

Vyberte si stránku, kam sa chcete vrátiť.

Stačí, ak kliknete na jeden z obrázkov nižšie:

 

 

Ďakujeme, že ste s nami i zato,

že našu stránku zdieľate so svojimi priateľmi.