TOPlist
map 1.jpg

Predstavujem Vám:  Prvý a jediný, originálny a nezávislý zoznam TOP 100 SK najžiadanejších a najpredávanejších produktov a služieb pre slovenské rodiny a firmy, navrhnutý slovenskými rodinami.

počítadlo.abz.cz

Všeličo a časom takmer všetko nájdete u nás na jednom mieste:

zatiaľ máme takmer 200.000 ks produktov a služieb, rodinné balenia, akciové ceny a novinky každý mesiac...

Hľadáme dodávateľa - autobázar !

Produkt :   Automobil - ojazdené autá zo spoľahlivých autobazárov

Navrhol :    Martin z LM

Info :         Automobil je v dnešnej dobe celkom potrebná vec. Niekto uprednostňuje kúpu nového auta, iný zasa ojazdené, staršie, cenovo omnoho výhodnejšie. Ako si však vybrať auto, aby bolo spoľahlivé, zachovalé z vonku i z vnútra, a v poriadku po technickej stránke keď sa v autách celkom dobre nevyznáte ? Riešením je nechať si poradiť od odborníka. Mnohé autobazáre s dlhoročnou tradíciou sa rozhodli spolupracovať s TOP100SK a odborné poradenstvo pri kúpe ojazdeného auta majú pre nás úplne zadarmo.

 

Cena :  Cena ojazdeného auta je stanovená dohodou, podľa jeho veku, počtu najazdených kilometrov, celkového technického stavu a samozrejme nechýbajú ani potrebné dokumenty o pôvode auta. Odporúčame Vám, nechajte si poradiť od našich spoľahlivých odborníkov. Vyberte si svoj najbližší autobazár, preštudujte si informácie o autách a potom si vyberte to svoje ,, nové ,, auto.

 

BONUS PRE VÁS NAVYŠE !

Ak si chcete byť istý, že Vaše ,, nové ,, auto je v poriadku, tak si ešte pred samotným zakúpením auta preverte dané vozidlo, jednoduchým zadaním ŠPZ, alebo VIN čísla karosérie do tabuľky nášho dodávateľa tejto služby.

 

vrátiť sa na zoznam -TOP100SK,                   alebo          

 

Vyberte si svoj autobazár, ktorý Vám poradí pri kúpe Vášho ,, nového ,, auta.

Akciová cena za reklamný priestor - kliknite sem !

Voľný priestor pre Vás !

 

 prezentujte svoje

produkty, svoju firmu, eshop

za menej ako 5 eur / mes.

 

viac info tu.

Voľný priestor pre Vás !

 

 prezentujte svoje

produkty, svoju firmu, eshop

za menej ako 5 eur / mes.

 

viac info tu.

Vaše skúsenosti s produktom, dodávateľom i Vaše odporúčania zverejníme tu:

Prihláste sa na odber informácií o novinkách, špeciálnych akciách i mimoriadnych ponukách našich dodávateľov na našej - Vašej rodinnej web stránke.

Akonáhle bude Váš milovaný produkt v akciovej cene, alebo pribudne novinka, či mimoriadna ponuka, udalosť a pod., bezplatne Vám zašleme krátku správu mailom , prípadne SMS správu, čím ušetríte mnoho času, vyhnete sa zbytočnému stresu a samozrejme ušetríte kopec peňazí ...

Na základe nariadenia GDPR ( General Data Protection Regulation - Ochrana osobných údajov ) budú Vaše údaje chránené podľa tohto nariadenia.

POZOR !!!

 

Zatiaľ voľný reklamný priestor

určený pre všetkých dodávateľov, ktorí majú záujem o spoluprácu s TOP100SK.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ

 

Uverejníme Vám : 

 

názov Vášho obchodu

adresu

mailový kontakt

telefón

web

logo

iné, po dohode.

 

Môžete tak navýšiť svoje obraty, získať nových zákazníkov, či obchodných partnerov a spolupracovníkov. Spolupracovať s TOP100SK sa Vám naozaj  oplatí.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ