TOPlist
map 1.jpg

Predstavujem Vám:  Prvý a jediný, originálny a nezávislý zoznam TOP 100 SK najžiadanejších a najpredávanejších produktov a služieb pre slovenské rodiny a firmy, navrhnutý slovenskými rodinami.

počítadlo.abz.cz

Všeličo a časom takmer všetko nájdete u nás na jednom mieste:

zatiaľ máme takmer 200.000 ks produktov a služieb, rodinné balenia, akciové ceny a novinky každý mesiac...

  Produkt :    Kvalitný Aloe Vera gél - príchuť Broskyňa alebo Med  

                     / Originálny produkt LR Health and Beauty /

Info :          Aloe Vera Drinking Gel dodáva energiu, napomáha pri detoxikácií tela a pri dlhodobom používaní prečistí aj tie najmenšie cievky, tkz. kapiláry.  Aloe Vera Drinking Gél s príchuťou broskyne neobsahuje žiadny pridaný cukor, a to žiadneho druhu. To je mimoriadna výhoda tohto Drinking gélu. Napríklad pre diabetikov je dôležitý minimálny podiel cukru v strave a navyše neustále pod kontrolou, aby sa udržala konštantná hladina inzulínu v krvi. Ale aj mnoho ďalších ľudí odmieta prijímať zbytočne veľa cukru. Práve pre tieto cieľové skupiny vyvinula LR Aloe Vera Drinking Gél s príchuťou broskýň. Chuť tohto produktu budete milovať, a zdravotné benefity sa dostavia pomerne rýchlo.

              

Jednou z najdôležitejších látok v géle z listov Aloe Vera je acemannan. Táto látka patrí k polysacharidom a organizmus si ju ukladá do buniek. Acemannan má blahodarné účinky najmä v kombinácii s ďalšími látkami obsiahnutými v Aloe Vera.  

1 lit. Súvisiaci obrázokLR LIFETAKT Aloe Vera Drinking Gél Broskyňa Séria 3 ks3 x 1 lit. 

Odporúčané dávkovanie: 3x denne 30 ml (zodpovedá 3 uzatváracím viečkam) Aloe Vera Peach,alebo Med, najlepšie pred jedlom (v prípade potreby zmišajte s vodou alebo ovocnou šťavou). Pred použitím pretrepte. Dodržujte pitný režim, aby sa vďaka Aloe Vera gélu dostali škodlivé látky z tela pohodlne von.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanné denné dávkovanie. Výrobok nenahradzuje pestrú a vyváženú stravu, ktorá je spolu so zdravým spôsobom života dôležitá. Ukládajte mimo dosahu malých detí. Po otvorení uchovávajte v chladničke a plynule spotrebujte.

                                                              

Aktuálne ceny nájdete:  v našom akciovom katalógu tu.

 

vrátiť sa na zoznam TOP 100 SK                    alebo      

Chcete si objednať produkt, no nemáte emailovú adresu ?

Kontaktujte nás telefonicky na :  0940 893 303

kliknite sem :  AKTUÁLNY AKCIOVÝ LR KATALÓG 

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na:  0940 893 303

Vaše skúsenosti s produktom, dodávateľom i Vaše odporúčania zverejníme tu:

 

Martin, Michalovce :  Mám viac ako 10-ročnú skúsenosť s týmto produktom, upravila sa mi stolica, zlepšil metabolizmus, moja hmotnosť sa ustálila na chcenej úrovni. Dcérke sa prinavrátila chuť do jedla a začala byť viac aktívnejšia. Odporúčam na prečistenie celého tela a pri plánovanom dlhodobom užívaní odporúčam striedať príchute.

Akonáhle bude Váš milovaný produkt v akciovej cene, alebo pribudne novinka, či mimoriadna ponuka, udalosť a pod., bezplatne Vám zašleme krátku správu mailom, čím ušetríte mnoho času, vyhnete sa zbytočnému stresu a samozrejme ušetríte kopec peňazí...

Nový projekt našej - vašej rodinnej web stránky a kniha, ktorá môže zmeniť Váš život ... :)

 

V mesiaci 3/2019 - narodeninová super cena 10 eur / ks