TOPlist
map 1.jpg

Predstavujem Vám:  Prvý a jediný, originálny a nezávislý zoznam TOP 100 SK najžiadanejších a najpredávanejších produktov a služieb pre slovenské rodiny a firmy, navrhnutý slovenskými rodinami.

počítadlo.abz.cz

Všeličo a časom takmer všetko nájdete u nás na jednom mieste:

zatiaľ máme takmer 200.000 ks produktov a služieb, rodinné balenia, akciové ceny a novinky každý mesiac...

Veľký výpredaj !!!

1 ks iba 7,99 eur / Poštovné + 2 eur

2 ks iba 15,00 eur / Poštovné + 2 eur 

3 ks iba 22,00 eur / Poštovné + 2 eur 

 

Produkt :   Eco Bamboo Cup  /  Ekologický bambusový termo hrnček 

Info :         ECO BAMBOO CUP - Tento znovupoužiteľný, krásne a farebne ilustrovaný ekologický termo hrnček má silikónové viečko a objímku. Udrží Váš obľúbený nápoj oveľa dlhšie teplý, ako bežné, napr. papierové, či plastové poháriky. Pri normálnom a šetrnom používaní má tento termo hrnček životnosť 3 - 4 roky. Je vyrábaný z organických prírodných organických vlákien v kombinácií s kukuričným škrobom a živice z aminokyselín. Neobsahuje bisfenol a ani ftaláty a je biorozložiteľný v prírode / 1-2 roky /, teda vôbec nezaťažuje životné prostredie. Je ho možné umývať aj v umývačke riadu, no silikónové viečko i objímku umývajte ručne. Rôzne farebné poháriky o objeme 400 ml.  Bežná MOC cena je 9,99 eur za 1 ks. 

 

 

 

Cena :   9,99 eur / Poštovné + 2 eur

Veľký výpredaj !!!

1 ks iba 7,99 eur / Poštovné + 2 eur

2 ks iba 15,00 eur / Poštovné + 2 eur

3 ks iba 22,00 eur / Poštovné + 2 eur 

 

Dodávateľ :  TOP 100 SK

 

Bonus :   K  Eco Bamboo Cup si môžete objednať aj tento bonusový produkt, ktorý nielenže osvieži Váš dych, po akomkoľvek nápoji, či cigaretke, ale pomáha chrániť celú Vašu zubnú dutinu. Žuvačky Microsilver plus s obsahom mikrostriebra odstraňujú zubný povlak, pomáhajú posilňovať zubnú sklovinu i ďasná, ničia škaredé / škodlivé / baktérie v ústach i na jazyku. Okrem toho regenerujú ústnu sliznicu a chránia zuby pred zubným kazom. Vrelo odporúčam všetkým / vek 6 r.+ /. Oficiálna LR predajná cena je 3,99 eur / 10 ks. Akciová cena iba 10,99 eur / 30 ks !

Cenovo výhodné balenie 3 x 10 ks       

 

späť na zoznam TOP 100 SK,                      alebo

Nechcete platiť poštovné a balné náklady ? 

Preštudujte si náš akciový katalóg a doobjednajte si ľubovoľný produkt.

Ak bude Vaša objednávka nad 50 eur - poštovné náklady zaplatíme my. 

 

kliknite sem :  AKTUÁLNY AKCIOVÝ KATALÓG 

 

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na :  0940 893 303

Vaša záväzná objednávka

Vaše skúsenosti s produktom, dodávateľom i Vaše odporúčania zverejníme tu:

Prihláste sa na odber informácií o novinkách, špeciálnych akciách i mimoriadnych ponukách našich dodávateľov na našej - Vašej rodinnej web stránke.

Akonáhle bude Váš milovaný produkt v akciovej cene, alebo pribudne novinka, či mimoriadna ponuka, udalosť a pod., bezplatne Vám zašleme krátku správu mailom , prípadne SMS správu, čím ušetríte mnoho času, vyhnete sa zbytočnému stresu a samozrejme ušetríte kopec peňazí ...

Na základe nariadenia GDPR ( General Data Protection Regulation - Ochrana osobných údajov ) budú Vaše údaje chránené podľa tohto nariadenia.

POZOR !!!

 

Zatiaľ voľný reklamný priestor

určený pre všetkých dodávateľov, ktorí majú záujem o spoluprácu s TOP100SK.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ

 

Uverejníme Vám : 

 

názov Vášho obchodu

adresu

mailový kontakt

telefón

web

logo

iné, po dohode.

 

Môžete tak navýšiť svoje obraty, získať nových zákazníkov, či obchodných partnerov a spolupracovníkov. Spolupracovať s TOP100SK sa Vám naozaj  oplatí.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ