TOPlist
map 1.jpg

Predstavujem Vám:  Prvý a jediný, originálny a nezávislý zoznam TOP 100 SK najžiadanejších a najpredávanejších produktov a služieb pre slovenské rodiny a firmy, navrhnutý slovenskými rodinami.

počítadlo.abz.cz

Všeličo a časom takmer všetko nájdete u nás na jednom mieste:

zatiaľ máme viac ako 150.000 ks produktov a služieb, rodinné balenia, akciové ceny a novinky každý mesiac ...

Produkt : Chlorofyl – „zelená krv“ - tekutá forma - 100% prírodný a kompletný.

Info:  Tekutý chlorofyl je založený na vývoji nositeľov Novelovej ceny Richarda Willstattera a Hansa Fischera.

Účinky: odkyslenie organizmu, okysličuje organizmus – je nazývaný ,,tekutou energiou,, vďaka spojeniu s kyslíkom má antibakteriálny účinok, bojuje s mikroorganizmami, čistí organizmus, prispieva k obnoveniu črevnej flóry (odolnosť organizmu) a umožňuje účinnú regeneráciu takmer všetkých vnútorných orgánov. Štúdie preukázali, že zelené farbivo podporuje boj proti rakovine – spomaľuje rast nádorov, bráni nežiadúcim zmenám v DNA a inaktivuje veľa karcinogénov a mutagénov. Podporuje liečbu anémie a hemofílie (zvyšuje hladinu červených krviniek a je zdrojom železa). Posilňuje steny ciev a výsledným efektom je zmenšenie kŕčových žíl. Zabraňuje množeniu mikróbov a plesní, posilňuje imunitný systém, viaže a odstraňuje ťažké kovy. Prostredníctvom interakcie podobné probiotikám podporuje regeneráciu a zotavenie organizmu vystaveného dlhodobému stresu alebo iným záťažiam. Čistí ľadviny a pomáha odstrániť zápach z úst a tela. Jeho použitie ako ústna voda urýchlene ukľudňuje zápalové stavy, poranenia, urýchľuje odtok hnisu a liečbu mnoho chorôb ďasien. U cukrovky pomáha regulovať hladinu cukru v krvi. Okrem toho upravuje menštruačný cyklus a zároveň aj funkciu štítnej žľazy, ktorá je zodpovedná za hormonálnu rovnováhu organizmu. Rozjasňuje pleť a urýchľuje regeneráciu pokožky vystavenú UV žiareniu.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt duolife chlorofyl

Vedľajšie účinky: na začiatku sa pri užívaní môže vyskytnúť ekzém: je to veľmi pozitívne znamenie ukazujúce čistenie organizmu. Preto je nutné zvýšiť množstvo pitnej vody a príznaky sa čoskoro stratia.

Zloženie: Olej mäty priepornej – antiseptický prostriedok účinne čistí organizmus, ničí mikroorganizmy ohrozujúce imunitný systém. Upravuje kyslosť organizmu. Jačmeň – dokonalý zdroj rozpustnej vlákniny, silný antioxidant a vďaka vitamínom a minerálnym prísadám reguluje acidobázickú rovnováhu v organizme. Vojteška – obsahuje až 3x viac proteínov než sója. Dokonale posilňuje organizmus, regeneruje a čistí. Chlorella je najbohatším známym zdrojom chlorofylu súčasnosti. Vzhľadom k tomu, že je veľmi bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerálne látky jej koncentrácia je významne vyššia než u suchozemských rastlín, patrí do skupiny „superfoods“. Účinne pomáha zbaviť organizmus od toxínov, ťažkých kovov a chemikálií.

Dávkovanie: 2x denne po 10ml.

 

Cena:  25,00 eur / 750 ml. / poštovné + 3 eur

Akcia : pri objednávke 2 x 750 ml. a viac je poštovné zdarma !!!

Dodacia lehota je 5 - 10 dní od potvrdenia objednávky.

 

 

vrátiť sa na zoznam TOP100SK,                             alebo    

Nemáte emailovú adresu ?

Objednajte si produkty telefonicky na: 0940 893 303

Vaša záväzná objednávka

Vaše skúsenosti s produktom, dodávateľom i Vaše odporúčania zverejníme tu:

Prihláste sa na odber informácií o novinkách, špeciálnych akciách i mimoriadnych ponukách našich dodávateľov na našej - Vašej rodinnej web stránke.

Akonáhle bude Váš milovaný produkt v akciovej cene, alebo pribudne novinka, či mimoriadna ponuka, udalosť a pod., bezplatne Vám zašleme krátku správu mailom , prípadne SMS správu, čím ušetríte mnoho času, vyhnete sa zbytočnému stresu a samozrejme ušetríte kopec peňazí ...

Na základe nariadenia GDPR ( General Data Protection Regulation - Ochrana osobných údajov ) budú Vaše údaje chránené podľa tohto nariadenia.

POZOR !!!

 

Zatiaľ voľný reklamný priestor

určený pre všetkých dodávateľov, ktorí majú záujem o spoluprácu s TOP100SK.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ

 

Uverejníme Vám : 

 

názov Vášho obchodu

adresu

mailový kontakt

telefón

web

logo

iné, po dohode.

 

Môžete tak navýšiť svoje obraty, získať nových zákazníkov, či obchodných partnerov a spolupracovníkov. Spolupracovať s TOP100SK sa Vám naozaj  oplatí.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ