TOPlist
map 1.jpg

Predstavujem Vám:  Prvý a jediný, originálny a nezávislý zoznam TOP 100 SK najžiadanejších a najpredávanejších produktov a služieb pre slovenské rodiny a firmy, navrhnutý slovenskými rodinami.

počítadlo.abz.cz

Všeličo a časom takmer všetko nájdete u nás na jednom mieste:

zatiaľ máme viac ako 150.000 ks produktov a služieb, rodinné balenia, akciové ceny a novinky každý mesiac ...

Produkt : Collagen: tekutá forma – 100% prírodný, bez konzervačných látok.

Info:   Kolagén je najdôležitejšou bielkovinou v ľudskom organizme a hlavnou zložkou spojovacieho tkaniva. Kolagénové vlákna sú základným stavebným kameňom kože, šliach, kostí , kĺbov, nechtov, očnej rohovky, lymfy a ciev. Bohužiaľ s vekom strácajú produktívne bunky svoju schopnosť produkovať a obnovovať kolagénové vlákna. Zároveň aj vystavovanie pokožky vysokým či nízkym teplotám, nadmerná záťaž alebo UV žiarenie, ničí naše kolagénové vlákna, a preto pokožka u ľudí intenzívne sa opaľujúcich rýchlejšie stárne, je vráskavá a stráca pružnosť. Efektom chýbajúceho kolagénu v organizme je mimo iné pokles očných viečok, podbradok, hlboké vrásky na čele, mimické vrásky, lámanie nechtov, slabé vlasy bez lesku, suchá a podráždená pokožka, nepríjemné bolesti kĺbov a chrbtice.

Súvisiaci obrázok

Čo môžeme očakávať od používania kolagénu v tekutej forme? Spomalenie procesu starnutia – efekt prirodzeného liftingu a napnutia, omladenie tváre – zníženie viditeľnosti vrások- zníženie viditeľnosti strií a celulitídy – celková regenerácia a revitalizácia – výživa vlasov – regulácia menštruačného cyklu – pomáha regulovať telesnú hmotnosť – viaže vodu v pokožke – omladenie (kys. hyaluronová viaže viac ako 250 ml vody než sama váži) – Forma Oligo – pre vnútorné a vonkajšie použitie. Pred každým použitím pretrepať. Chrániť pred priamym slnečným žiarením.

Dôležité : Nepoužívať u tehotných a kojacích žien !

Zloženie: Obsahuje synergicky spojené a posilňujúce účinky kolagénu: morský kolagén, kyselinu hyaluronovú, acerolu, chondroitín, glukosamín, bambus, žihľavu, prasličku, mango.

Dávkovanie: 25-50ml 1x denne pred jedlom. Neprekračovať doporučenú dávku !

 

Cena:   33,00 eur / 750 ml. / poštovné + 3 eur / 

Akcia : pri objednávke 2 x 750 ml. a viac je poštovné zdarma !!!

Dodacia lehota je 5 - 10 dní od potvrdenia objednávky.

 

 

vrátiť sa na zoznam TOP100SK,                             alebo    

Nemáte emailovú adresu ?

Objednajte si produkty telefonicky na: 0940 893 303

Vaša záväzná objednávka

Vaše skúsenosti s produktom, dodávateľom i Vaše odporúčania zverejníme tu:

Prihláste sa na odber informácií o novinkách, špeciálnych akciách i mimoriadnych ponukách našich dodávateľov na našej - Vašej rodinnej web stránke.

Akonáhle bude Váš milovaný produkt v akciovej cene, alebo pribudne novinka, či mimoriadna ponuka, udalosť a pod., bezplatne Vám zašleme krátku správu mailom , prípadne SMS správu, čím ušetríte mnoho času, vyhnete sa zbytočnému stresu a samozrejme ušetríte kopec peňazí ...

Na základe nariadenia GDPR ( General Data Protection Regulation - Ochrana osobných údajov ) budú Vaše údaje chránené podľa tohto nariadenia.

POZOR !!!

 

Zatiaľ voľný reklamný priestor

určený pre všetkých dodávateľov, ktorí majú záujem o spoluprácu s TOP100SK.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ

 

Uverejníme Vám : 

 

názov Vášho obchodu

adresu

mailový kontakt

telefón

web

logo

iné, po dohode.

 

Môžete tak navýšiť svoje obraty, získať nových zákazníkov, či obchodných partnerov a spolupracovníkov. Spolupracovať s TOP100SK sa Vám naozaj  oplatí.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ