TOPlist
map 1.jpg

Predstavujem Vám:  Prvý a jediný, originálny a nezávislý zoznam TOP 100 SK najžiadanejších a najpredávanejších produktov a služieb pre slovenské rodiny a firmy, navrhnutý slovenskými rodinami.

počítadlo.abz.cz

Všeličo a časom takmer všetko nájdete u nás na jednom mieste:

zatiaľ máme takmer 200.000 ks produktov a služieb, rodinné balenia, akciové ceny a novinky každý mesiac...

Produkt : Duolife Deň/ Noc - tekuté nápoje na deň a noc, ktoré nutne potrebujete

Info: Duolife - DEŇ  Zvyšuje psychosomatickú výkonnosť, zlepšuje pamäť, chráni organizmus pred toxínmi vyskytujúcimi sa napr. v potravinách alebo ovzduší. Stimuluje metabolizmus celého organizmu, reguluje hladinu cukru v krvi, cholesterol, tlak , pomáha pri problémoch prostaty a zápalu močových ciest. Obnovuje imunitný systém na bunkovej úrovni (Nobelova cena). Zrýchľuje regeneráciu, obsahuje antokyany a antioxidanty. Vykazuje antialergické a antiparazitárne účinky. Reguluje rozvoj nervového systému a vyhladzuje pokožku. Reguluje acidobázickú rovnováhu v organizme, stabilizuje hormonálny systém a krvný obeh.

Dávkovanie: 25ml na lačno alebo popri raňajkách.

Zloženie: Noni, Acai, granátové jablká, aloe, brusinky, maliny, čierna ríbezľa, rakytník rešetlákový, hrozno, ženšen, šípka, hloh, vojteška.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt duolife den a noc

 

Info : Duolife NOC - ukľudňuje, pomáha zaspať a viaže toxíny. Vďaka dodaniu nezbytných zložiek organizmu sa spustia opravné a čistiace procesy mimo iné ľadvinové parenchym ( zvyšuje syntézu glutatonu) slinivky, ľadvín a čo je veľmi dôležité – čriev, ktoré sú zodpovedné za vstrebávanie vitamínov, efektívnosť nášho imunitného systému. Obsahuje protirakovinové zložky (prevencia). Reguluje vstrebávanie cukrov a ich premenu na tuk. Zlepšuje činnosť imunitného a hormonálneho systému. Reguluje trávenie a vylučovanie. Obnovuje acidobázickú rovnováhu nášho organizmu - podporuje liečbu refluxu, pálenie záhy. Urýchľuje regeneračné procesy, omladzuje bunky a zlepšuje aj zrak.

Dávkovanie: 25 ml popri večeri alebo 30 min. pred spaním.

Zloženie: kustovnica, biela moruša, ostropestrec, artičok, slivka, acerola, hroznové víno, červená repa, žihľava, vilcacora, arónia, medovka lekárska, vojteška.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt duolife den a noc     

 

Rovnaká cena Deň / Noc :  44,00 eur / 750 ml. / poštovné + 3 eur

Akcia : pri objednávke 2 x 750 ml. a viac je poštovné zdarma !!!

Dodacia lehota je 5 - 10 dní od potvrdenia objednávky.

 

 

vrátiť sa na zoznam TOP100SK,                             alebo    

Nemáte emailovú adresu ?

Objednajte si produkty telefonicky na: 0940 893 303

Vaša záväzná objednávka

Vaše skúsenosti s produktom, dodávateľom i Vaše odporúčania zverejníme tu:

Prihláste sa na odber informácií o novinkách, špeciálnych akciách i mimoriadnych ponukách našich dodávateľov na našej - Vašej rodinnej web stránke.

Akonáhle bude Váš milovaný produkt v akciovej cene, alebo pribudne novinka, či mimoriadna ponuka, udalosť a pod., bezplatne Vám zašleme krátku správu mailom , prípadne SMS správu, čím ušetríte mnoho času, vyhnete sa zbytočnému stresu a samozrejme ušetríte kopec peňazí ...

Na základe nariadenia GDPR ( General Data Protection Regulation - Ochrana osobných údajov ) budú Vaše údaje chránené podľa tohto nariadenia.

POZOR !!!

 

Zatiaľ voľný reklamný priestor

určený pre všetkých dodávateľov, ktorí majú záujem o spoluprácu s TOP100SK.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ

 

Uverejníme Vám : 

 

názov Vášho obchodu

adresu

mailový kontakt

telefón

web

logo

iné, po dohode.

 

Môžete tak navýšiť svoje obraty, získať nových zákazníkov, či obchodných partnerov a spolupracovníkov. Spolupracovať s TOP100SK sa Vám naozaj  oplatí.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ