TOPlist
map 1.jpg

Predstavujem Vám:  Prvý a jediný, originálny a nezávislý zoznam TOP 100 SK najžiadanejších a najpredávanejších produktov a služieb pre slovenské rodiny a firmy, navrhnutý slovenskými rodinami.

počítadlo.abz.cz

Všeličo a časom takmer všetko nájdete u nás na jednom mieste:

zatiaľ máme takmer 200.000 ks produktov a služieb, rodinné balenia, akciové ceny a novinky každý mesiac...

Produkt:  Duo life - Vita C - 100% prírodný, bez konzervantov.

Info:   Pomáha rýchlejšie sa vysporiadať s nachladnutím a stimuluje náš imunitný systém. Najdôležitejšie je však nájsť prírodný vitamín C. Uvedomte si, že to čo kupujeme v lekárňach je najčastejšie kyselina askorbová, alebo kyselina L- askorbová a to vitamín C nie je. Je to iba jedna zo zložiek nachádzajúca sa v tomto vitamíne, ktorá okrem toho v prirodzenej podobe obsahuje aj rutín, bioflavonoidy, tyrosinázy alebo askorbinogen. Bez nich je účinok vitamínu C narušený. Prírodný kompletný vitamín C je nielen bohatý na všetky vyššie uvedené zložky, ale predovšetkým sa veľmi dobre vstrebáva do organizmu. Vitamín C hrá veľmi dôležitú úlohu vo fungovaní ľudského organizmu.

Súvisiaci obrázok

Podieľa sa na metabolizme tyrosinu a syntézy nadľadvinkových stereoidov. Má vplyv na udržanie správneho oxidačného potenciálu v bunkách. Mali by ste vedieť, že čím menej je produkt spracovaní tým lepšie, pretože nepasterizovaný VitaC o veľa prevyšuje vitamín C v prášku, ale i vitamín C v lipozomálnom plášti. Príznaky nedostatku Vitanímu C mimo iných: slabosť, rýchla únava, strata chuti do jedla, sklon k tvoreniu sa modrín, krvácanie z ďasien, problémy pri hojení rán, bolesti svalov a kĺbov, anémia, nižšia odolnosť proti infekciách a dokonca i kurdeje, ktoré môžu viesť až k smrti. Je dôležité, aby tie produkty, ktoré sú prírodnými výťažkami z ovocia a ktoré sú považované za skutočné „vitamínové bomby“ nám prinášali očakávané výsledky.

Zloženie: výťažok z Aceroly obsahuje do 4500ml vit. C. Jeden plod obsahuje také množstvo vitamínu C ako 1kg citrónov, výťažok zo Šípky – obsahuje do 3500mg vit. C, má fytoremediačné vlastnosti, výťažok z bobúľ CAMU CAMU - nedávno objavené v Amazonke – je novým rekordmanom v obsahu vitamínu C na svete do 4800mg.

Dávkovanie: dospelí od 25-100ml počas dňa po 2-3 dávkach 15 min. pred jedlom. Deti - 20 ml po dvoch dávkach aspoň 15 min. pred jedlom.

 

Cena:   25,00 eur / 750 ml. /  poštovné + 3 eur

Akcia : pri objednávke 2 x 750 ml. a viac je poštovné zdarma !!!

Dodacia lehota je 5 - 10 dní od potvrdenia objednávky.

 

 

vrátiť sa na zoznam TOP100SK,                             alebo

 

Nemáte emailovú adresu ?

Objednajte si produkty telefonicky na: 0940 893 303

Vaša záväzná objednávka

Vaše skúsenosti s produktom, dodávateľom i Vaše odporúčania zverejníme tu:

Akonáhle bude Váš milovaný produkt v akciovej cene, alebo pribudne novinka, či mimoriadna ponuka, udalosť a pod., bezplatne Vám zašleme krátku správu mailom, čím ušetríte mnoho času, vyhnete sa zbytočnému stresu a samozrejme ušetríte kopec peňazí...

Nový projekt našej - vašej rodinnej web stránky a kniha, ktorá môže zmeniť Váš život ... :)

 

V mesiaci 3/2019 - narodeninová super cena 10 eur / ks