TOPlist

Vitajte na našej rodinnej webovej stránke:

 

www.top100sk.com  

 

počítadlo.abz.cz

       Sme tu pre Vás od 1.3.2017 a dnes už máme pre Vašu rodinu  nachystané všeličo. Časom však u nás nájdete takmer všetko a to na jednom mieste. Zatiaľ si môžete vybrať z viac ako 600.000 ks produktov a služieb od viac ako 210 dodávateľov. Ponúkame Vám rodinné balenia, akciové ceny a novinky každý mesiac...

V ponuke od 15.11.2019

Keramické hrnčeky s potlačou

 

     Dámy a páni, s radosťou Vám predstavujem našu edíciu nádherných, praktických keramických hrnčekov, ktoré Vám budú slúžiť nato, aby ste si vychutnali svoju kávu, čaj či iný obľúbený nápoj a zároveň Vám budú pripomínať to, na čo by ste nemali zabúdať. 

 

Hrnček č.1

 

   Potlač na tomto hrnčeku je názov tajnej formulky: R.I.M.A.T.T.E.R.U.L.2.3., o ktorej píšem vo svojich knihách. Jej význam sa Vám bude pripomínať zakaždým, keď budete pociťovať smäd, preto si budete istý, že idete správnym smerom vo svojom živote, smerom vpred.

 

Hrnček č.2

   

      Tento druhý hrnček si obľubia všetci, zvlášť školou povinný študenti, ktorým robí problémy gramatika slovenského jazyka, obzvlášť vybrané slová. Potlačené su na ňom všetky vybrané slová po: B,M.P,R,S,V,Z a L. S týmto hrnčekom sa nebudete musieť obávať chýb.

 

Hrnček č.3

 

     Tretí hrnček v poradí má na sebe potlačené motto nášho projektu, ktoré som vymyslel a nechal napísať na hrnček, aby vám pripomínal to, prečo sme sa mnohí narodili. To motto je nasledovné:

,,Svojimi skutkami píšem jedinečný príbeh,

ktorý sa stane pozitívnou inšpiráciou a bude motivovať

mnohých ľudí nielen dnes, ale aj ďalšie generácie v budúcnosti."

 

      Prevedenie, veľkosť, cena a obsah sú na všetkých našich hrnčekoch rovnaké. Jediné, čím sa líšia je farba vnútra a uška hrnčeka. Ak budem tefefonicky potvrdzovať Vašu objednávku, tak Vám poviem, aké farby máme skladom. Cena jednotlivých hrnčekov je stanovená na 7 eur za kus, avšak každý môže využiť množstevnú zľavu. Ak Vás to zaujíma, kliknite na nasledujúci link: Príležitosť navýšiť rodinný rozpočet.

 

Cena je iba: 7 eur/ kus.

 

******************************************************************************

Dôležité odkazy, kde získate viac informácií:

 

Viac informácií o knihe

Abeceda osobného rozvoja

Limitovaná edícia: OPTIMUM

Limitovaná edícia: MINI

Zoznam školení a seminárov

 

******************************************************************************

 

Záväzná objednávka - Hrnčeky

Akonáhle bude Váš milovaný produkt v akciovej cene, alebo pribudne novinka, či mimoriadna ponuka, udalosť a pod., bezplatne Vám zašleme krátku správu mailom, čím ušetríte mnoho času, vyhnete sa zbytočnému stresu a samozrejme ušetríte kopec peňazí...

Nový projekt našej - vašej rodinnej web stránky a kniha, ktorá môže zmeniť Váš život ... :)

 

 

Voľný priestor pre Vás !

 prezentujte svoje

produkty, svoju firmu,

eshop, alebo služby...

viac informácií tu.

Vyberte si stránku, kam sa chcete vrátiť.

Stačí, ak kliknete na jeden z obrázkov nižšie:

 

 

Ďakujeme, že ste s nami i zato,

že našu stránku zdieľate so svojimi priateľmi.