TOPlist
map 1.jpg

Predstavujem Vám:  Prvý a jediný, originálny a nezávislý zoznam TOP 100 SK najžiadanejších a najpredávanejších produktov a služieb pre slovenské rodiny a firmy, navrhnutý slovenskými rodinami.

počítadlo.abz.cz

Všeličo a časom takmer všetko nájdete u nás na jednom mieste:

zatiaľ máme takmer 200.000 ks produktov a služieb, rodinné balenia, akciové ceny a novinky každý mesiac...

Nová služba TOP100SK spustená Zdarma pre Vás od 1.1.2018

Vitajte na našej - Vašej stránke : Kúpim - predám - darujem

 

     Tuto môže každá slovenská rodina, ktorá potrebuje niečo kúpiť, predať, či darovať, umiestniť svoj inzerát. Túto službu Vám ponúkame úplne zadarmo. Zverejnenie inzerátov posudzujeme individuálne. Stačí, ak nám zašlete informácie, resp. Váš inzerát a my Vám ho uverejníme úplne zdarma na dobu 3 mesiacov. Potom bude Váš inzerát vymazaný. 

     Neváhajte a pošlite nám Váš inzerát cez kontakný formulár, mailom , alebo telefonicky. Je to úplne zadarmo a ako bonus získate informácie o novinkách a akciových cenách našich dodávateľov.

 

vrátiť sa na zoznam TOP100SK,                               alebo  

Vaše inzeráty :

Váš inzerát zdarma

MIMORIADNA PRÍLEŽITOSŤ PRE VÁŠ BIZNIS !

Ponúkam Vám úžasnu možnosť propagovať svoje produkty a služby v mojej novej knihe s názvom:

ABECEDA OSOBNÉHO ROZVOJA ....

Ak si myslíte, že čitatelia mojej knihy potrebujú práve Váš produkt, či Vašu službu - neváhajte ma kontaktovať, dohodneme sa tak, aby boli všetky tri strany spokojné. 

Spustenie tlače je naplánované na 11/2018 a samotný predaj knihy na 12/2018, preto ma neváhajte kontaktovať čo najskôr, aby sme stihli doladiť aj tie najmenšie detaily.

Akonáhle bude Váš milovaný produkt v akciovej cene, alebo pribudne novinka, či mimoriadna ponuka, udalosť a pod., bezplatne Vám zašleme krátku správu mailom, čím ušetríte mnoho času, vyhnete sa zbytočnému stresu a samozrejme ušetríte kopec peňazí...

Nový projekt našej - vašej rodinnej web stránky a kniha, ktorá môže zmeniť Váš život ... :)

 

V mesiaci 3/2019 - narodeninová super cena 10 eur / ks