TOPlist

Vitajte na našej rodinnej webovej stránke:

 

www.top100sk.com  

 

počítadlo.abz.cz

       Sme tu pre Vás od 1.3.2017 a dnes už máme pre Vašu rodinu  nachystané všeličo. Časom však u nás nájdete takmer všetko a to na jednom mieste. Zatiaľ si môžete vybrať z viac ako 600.000 ks produktov a služieb od viac ako 210 dodávateľov. Ponúkame Vám rodinné balenia, akciové ceny a novinky každý mesiac...

Produkt :   LR Classics Eau de Parfum - ,, Podľa vlastného výberu ,, 

                    / Originálny produkt LR Health and Beauty /          

Info :        Toto sú, milé dámy a páni ,, klasické LR vône ,, ktoré patria dlhé roky k obľúbeným a stabilným produktom  LR Health and Beauty. Je na Vás, aby ste si vybrali tú svoju obľúbenú vôňu, ktorá Vám nielen urobí radosť, ale bude Vás sprevádzať celý deň a to vďaka vysokému podielu kvalitných esenciálnych vonných olejov a taktiež ďalším kvalitným ingredienciam ...

 

Vyberte si svoju dámsku vôňu : 

 

HAWAII - škorica, skrutec, vanilka, bôby tonka. Spomienky na posledné letné  exotické flirtovanie. 

SANTORINI - frézia, jazmín, mošus. Kompozícia žiarivá a tak trochu omamná ako východ slnka. 

ANTIQUA - ruža, kosatec, fialka, jazmín. Ako vášnivé bozky na bielej piesočnatej pláži. Kvetinová symfónia so štipkou romantiky. 

MARBELLA - znamená šarmantné zvádzanie a pravý luxus. Nadčasovo krásna kompozícia šťavnatého pomaranča, ušľachtilej ruže a jazmínu, doplnená vzácnym pačuli. 

VALENCIA -  La Dolce Vita! Vôňa Stredomoria na pokožke, inšpirujúce citrusové plody, kvetinové tóny a omamný mošus. 

LOS ANGELES - cassis, konvalinka, vanilka, ružová korenie - Okúzľujúca, zvodná, pulzujúca a plná života. V mesiaci 1/ 2020 - akciová cena.

PSEUDONYM - Šarmantná zdržanlivosť sa premieňa na sebavedomú zmyselnosť. Pseudonym je okúzľujúci vďaka tajuplne ženskej kompozícii vôní broskyne, nežného lekna, ako aj lákavej fialky a santalového dreva.

HAREM - Neodolateľný šarm Orientu. Harem vychádza zo strhujúcej kompozície sviežej mandarínky a lahodne sladkého mixu čokolády a karamelu. Túto gurmánsku kreáciu zakončujú okúzľujúci jazmín s výrazným pačuli. 

ROCKIN ROMANCE - Vaša vášnivosť Vám otvorí všetky dvere. Vôňa je príťažlivá svojím osviežujúcim, nekonvenčným charakterom. Jedinečná kreácia sa prejavuje energiou dodávajúcim a oživujúcim citrusovým ovocím a súčasne zmyselnosťou vychádzajúcou z romantickej ruže, ušľachtilého Ylang-Ylang a teplého cédrového dreva. 

HEART & SOUL - Kvetinová, ovocná a zmyselná vôňa. Hlava parfumu: ananás, frézia, červený pomaranč, Srdce parfumu: ríbezľa, pivonka, hruška, ringlota, Základ parfumu: mošus, santalové drevo, biele santalové drevo, tóny vanilky. Kompozícia vôneZmyselný ovocný koktail vôní cassis, červených ringlôt, ruže a vanilky zdôrazní výnimočný šarm každej ženy.

BEAUTY QUEEN - S tebe vlastným štýlom a s pomocou tejto vône si podrobíš svet. Určite ju musíš mať vo svojej kabelke. Mix ovocne sviežej mandarínky, romantickej ruže, zvodného jazmínu a mošusu. 

BRILIANT LOOK - Drzá, inšpiratívna, prirodzená, romantická – explozívna zmes vôní ovocného bergamotu, pomarančových kvetov, jazmínu a okúzľujúceho pačuli. Vôňa modernej ženy plnej života. Neprekonateľne vzrušujúca a okúzľujúca. 

FEMME NOBLESSE - Zvodnosť, ktorá nikdy nevyjde z módy. Elegantná pudrová vôňa, klasická a nadčasová. Výnimočná kompozícia s pomarančovými kvetmi, ylang-ylang, vanilkou a cennou fazuľou tonka. Fascinujúci a príťažlivý parfum pre ženy so silným charakterom a štýlom. 

SENSUAL GRACE - Maximálny pôvab a zmyselnosť. Stelesnenie ženskosti v najmodernejšej podobe - zmyselnosť. Je fascinujúcou kombináciou ruže, vanilky a zmyselnej ambry, ktorú dokresľujú aromaticky sladké gurmánske tóny. Okúzľujúci parfum, ktorý zvádza k snívaniu a elegantne zdôrazňuje zmyselnú, ženskú auru. 

 

 

 

Vyberte si svoju pánsku vôňu: 

 

SINGAPORE - Zvodný a tajuplný. Plný kontrastov a nekonečne vášnivý. Orientálne korenité akordy sa prelínajú s vôňou cédrového dreva a vanilky. 

MONACO - Metropola fascinuje exkluzivitou a luxusom. Kompozícia korenitého zázvoru, sviežich kvetov pomarančovníka, výraznej ambry a vyberaných tabakových lístkov. V mesiaci 1/ 2020 - akciová cena.

STOCKHOLM - Moderné pulzujúce škandinávské mesto - design, fashion a parties. Jemná drevitá vôňa: cédrové drevo, ambra a bergamot. 

NIAGARA - Divoké vodopády, mocná príroda. Rovnako ako vôňa: morské tóny, levanduľa a cédrové drevo. 

BOSTON - Pre tých, ktorí milujú život. Pramenlivý a multikultúrny. Svieža ovocná kombinácia jablka a pomaranča sa prelína s cédrovým drevoma ambrou. 

JUNGLE MAN - Neskrotný a nezávislý život. Každý deň nové dobrodružstvá. Vôňa okúzľuje kompozíciou levandule, zelenej mäty a vzácnych tonka bôbov. 

TERMINATOR - Markantná, dobrodružná a nekompromisná. Vôňa sa vyznačuje maskulínnym znakom a nadčasovým tónom sviežeho bergamotu, citrónu a ambry. 

RACING. Vzrušujúca, dynamická vôňa pre mužov, ktorí milujú výzvy a nikdy neprehrajú ! Vôňa presvedčí sviežim pomarančom, kardamómom, zvodným jazmínom a silou cédrového dreva.

OCEAN SKY - Vlna sa rúti. Adrenalín v žilách. Pláž na dohľad. Vôňa přibližujúca sviežosť mora zásluhou kompozície mandarínky, melóna, eukalyptu a pačuli. 

METROPOLITAN MAN - Pre mužov "svetobežníkov". New York, Londýn, Paríž, Miláno, Tokio - moderný muž je doma po celom svete. A presne taký je aj jeho parfum: elegantný, uvoľnený, zmyselný, cool. Perfektná zmes itrusového bergamotu, čokolády, sečuánskeho korenia a elegantného mužného vetíveru. 

JUST SPORT - Dokonalé spojenie dynamickosti, elegancie a mužnosti. Svieže citrusové plody, energická ostrosť zázvoru a korenitého kardamómu sa kombinujú so zmyselne elegantnými tónmi dreva a mošusu - pre ležérny životný štýl. 

 

 

Aktuálne ceny nájdete:  v našom akciovom katalógu tu.

 

ODPORÚČAME VÁM :  STAR BOX -  Vapo vzorky všetkých LR parfumov u Vás doma !!

 

 

Chcete si objednať produkt, no nemáte emailovú adresu ?

Kontaktujte nás telefonicky na:  0940 893 303

Vaša záväzná objednávka - EDP - Lr classics

Akonáhle bude Váš milovaný produkt v akciovej cene, alebo pribudne novinka, či mimoriadna ponuka, udalosť a pod., bezplatne Vám zašleme krátku správu mailom, čím ušetríte mnoho času, vyhnete sa zbytočnému stresu a samozrejme ušetríte kopec peňazí...

Nový projekt našej - vašej rodinnej web stránky a kniha, ktorá môže zmeniť Váš život ... :)

 

 

Voľný priestor pre Vás !

 prezentujte svoje

produkty, svoju firmu,

eshop, alebo služby...

viac informácií tu.

Vyberte si stránku, kam sa chcete vrátiť.

Stačí, ak kliknete na jeden z obrázkov nižšie:

 

 

Ďakujeme, že ste s nami i zato,

že našu stránku zdieľate so svojimi priateľmi.