TOPlist
map 1.jpg

Predstavujem Vám:  Prvý a jediný, originálny a nezávislý zoznam TOP 100 SK najžiadanejších a najpredávanejších produktov a služieb pre slovenské rodiny a firmy, navrhnutý slovenskými rodinami.

počítadlo.abz.cz

Všeličo a časom takmer všetko nájdete u nás na jednom mieste:

zatiaľ máme takmer 200.000 ks produktov a služieb, rodinné balenia, akciové ceny a novinky každý mesiac...

Milí členovia slovenských rodín, Vitajte !     

 

       Konečne ste našli to , čo ste doteraz márne hľadali. Už nemusíte ďalej hľadať. Túto webovú stránku som vymyslel pre nás všetkých, v mesiaci Január 2017 a oficiálne som ju spustil  1. marca 2017. To hlavne preto, že som sa dozvedel, že normálnej slovenskej  rodinke stačí cca 100 vecí na to , aby mohla v pohode fungovať a prežiť v dnešnej dobe. To aké veci , produkty, či služby rodinka potrebuje , som sa však už nikde nedozvedel.

      Pre niekoho je dôležité auto , pre iného zasa kvalitný pleťový krém. Prioritou pre niekoho je vysoká kvalita, iná rodina uprednostňuje nižšiu cenu a cenové výhodné rodinné balenie. U nás nájdete iba to , čo si sami želáte tu nájsť. Preto neváhajte a napíšte nám, aký tovar, produkt, či službu by ste radi odporučili slovenským rodinám, a samozrejme i tej svojej. Nákupom rodinných balení týchto najžiadanejších produktov prostredníctvom našej web - ky  Vám chceme pomôcť ušetriť Váš čas, peniaze a niekomu aj kopec stresu, či starostí..

     To, čo vy navrhnete , sa mi pokúsime zohnať za čo najlepšiu cenu a v čo  možno najlepšiej kvalite. Samozrejme dôležitý je aj zákaznicky servis, preto si na výbere dáme záležať. Každý mesiac , na základe odozvy nás všetkých – návštevníkov tejto rodinnej web stránky vytvoríme zoznam TOP 100 SK najžiadanejších produktov. 

      Aj Váš produkt, či služba tu môže dostať šancu zabojovať o priazeň slovenských rodín, a my všetci spoločne rozhodneme, ako dlho ten , či onen produkt , tovar, či služba zotrvá na našej rodinnej stránke :)

     Už teraz je pripravených takmer 100.000 produktov a služieb pre slovenské rodiny, ktoré už čakajú na Vašu objednávku, aby mohli tak urobiť radosť Vám všetkým.

 

 

vrátiť sa na zoznam TOP 100 SK

Prihláste sa na odber informácií o novinkách, špeciálnych akciách i mimoriadnych ponukách našich dodávateľov na našej - Vašej rodinnej web stránke.

Akonáhle bude Váš milovaný produkt v akciovej cene, alebo pribudne novinka, či mimoriadna ponuka, udalosť a pod., bezplatne Vám zašleme krátku správu mailom , prípadne SMS správu, čím ušetríte mnoho času, vyhnete sa zbytočnému stresu a samozrejme ušetríte kopec peňazí ...

Na základe nariadenia GDPR ( General Data Protection Regulation - Ochrana osobných údajov ) budú Vaše údaje chránené podľa tohto nariadenia.

POZOR !!!

 

Zatiaľ voľný reklamný priestor

určený pre všetkých dodávateľov, ktorí majú záujem o spoluprácu s TOP100SK.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ

 

Uverejníme Vám : 

 

názov Vášho obchodu

adresu

mailový kontakt

telefón

web

logo

iné, po dohode.

 

Môžete tak navýšiť svoje obraty, získať nových zákazníkov, či obchodných partnerov a spolupracovníkov. Spolupracovať s TOP100SK sa Vám naozaj  oplatí.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ