TOPlist

Vitajte na našej rodinnej webovej stránke:

 

www.top100sk.com  

 

počítadlo.abz.cz

       Sme tu pre Vás od 1.3.2017 a dnes už máme pre Vašu rodinu  nachystané všeličo. Časom však u nás nájdete takmer všetko a to na jednom mieste. Zatiaľ si môžete vybrať z viac ako 600.000 ks produktov a služieb od viac ako 210 dodávateľov. Ponúkame Vám rodinné balenia, akciové ceny a novinky každý mesiac...

Milá mládež, rodičia, zamestnanci, podnikatelia, členovia rodín, Vitajte !     

 

       Konečne ste našli to, čo ste doteraz márne hľadali. Už nemusíte ďalej hľadať. Túto webovú stránku som vymyslel pre nás všetkých, v mesiaci Január 2017 a oficiálne som ju spustil 1. marca 2017. To hlavne preto, že som sa dozvedel, že normálnej slovenskej  rodine stačí cca 100 vecí na to, aby mohla v pohode fungovať a prežiť v dnešnej dobe. To, aké veci, produkty či služby rodina potrebuje, som sa však už nikde nedozvedel.

      Pre niekoho je dôležité auto, pre iného zasa kvalitný pleťový krém. Prioritou pre niekoho je vysoká kvalita, iná rodina uprednostňuje nižšiu cenu a cenové výhodné rodinné balenie. U nás nájdete iba to, čo si tu sami želáte nájsť. Všetko potrebné na jednom, jedinom mieste. Preto neváhajte a napíšte nám, aký tovar, produkt či službu by ste radi odporučili slovenským rodinám, jednotlivcom, firmám a samozrejme aj sebe. Nákupom rodinných balení týchto najžiadanejších produktov prostredníctvom našej rodinnej webovej stránky Vám chceme pomôcť ušetriť Váš čas, peniaze a niekomu aj kopec stresu či starostí.

     To, čo nám Vy navrhnete, sa pokúsime zohnať za, čo možno najlepšiu cenu a v, čo možno najlepšej kvalite. Samozrejme dôležitý je aj zákaznícky servis, preto si na výbere dodávateľa dáme záležať. Každý mesiac Vám prinesieme novinky, akcie i zaujímavé ponuky.

     Ak ste podnikateľom, chcete viac spokojných zákazníkov a navýšiť svoj obrat, tak mi verte, že aj Váš produkt či služba tu môže dostať šancu zabojovať o priazeň slovenských rodín a my všetci spoločne rozhodneme ako dlho ten či onen produkt, tovar, či služba zotrvá na našej rodinnej stránke :)

     Už teraz máme takmer 500.000 produktov a služieb pre slovenské rodiny, jednotlivcov a firmy, ktoré už čakajú na Vašu objednávku, aby mohli urobiť radosť Vám všetkým.

 

vrátiť sa na zoznam TOP 100 SK

 

Dôležité informácie:

 

Naša stránka frčí na webovaci. Použité obrázky / Vlastné + Google obrázky zdarma + Pixabay obrázky zdarma /, linky a odkazy na oficiálne stránky našich dodávateľov, videá z kanála You tube, texty a informácie o produktoch od našich navrhovateľov, dodávateľov a spolupracovníkov.

 

Dôležité údaje :

 

Spustenie stránky :                                                  1. Marec 2017

Počet návštevníkov k 1.3.2018                                           7.004

Počet návštevníkov k 1.3.2019                                         15.955

Akonáhle bude Váš milovaný produkt v akciovej cene, alebo pribudne novinka, či mimoriadna ponuka, udalosť a pod., bezplatne Vám zašleme krátku správu mailom, čím ušetríte mnoho času, vyhnete sa zbytočnému stresu a samozrejme ušetríte kopec peňazí...

Nový projekt našej - vašej rodinnej web stránky a kniha, ktorá môže zmeniť Váš život ... :)

 

 

Voľný priestor pre Vás !

 prezentujte svoje

produkty, svoju firmu,

eshop, alebo služby...

viac informácií tu.

Vyberte si stránku, kam sa chcete vrátiť.

Stačí, ak kliknete na jeden z obrázkov nižšie:

 

 

Ďakujeme, že ste s nami i zato,

že našu stránku zdieľate so svojimi priateľmi.