TOPlist
map 1.jpg

Predstavujem Vám:  Prvý a jediný, originálny a nezávislý zoznam TOP 100 SK najžiadanejších a najpredávanejších produktov a služieb pre slovenské rodiny a firmy, navrhnutý slovenskými rodinami.

počítadlo.abz.cz

Všeličo a časom takmer všetko nájdete u nás na jednom mieste:

zatiaľ máme takmer 200.000 ks produktov a služieb, rodinné balenia, akciové ceny a novinky každý mesiac...

Produkt :     Kompletná starostlivosť o Vaše bábätko - vďaka Aloe Vera

                     / Originálny produkt LR Health and Beauty /

Info :           Táto séria v sebe obsahuje všetko to, čo pleť malého bábätka nutne potrebuje. Až 40 % Aloe Vera gélu zaručuje hydratáciu, jemnosť a vláčnosť pokožky. Ľudia z citlivou pokožkou ju taktiež milujú. Pomer kvalita a cena je viac ako výhodná pre rozpočet slovenskej rodiny. V sade nájdete : 

Aloe Vera baby jemný ochranný krém. Výdatný, hutný krém pre podráždenú pokožku. Až 40 % Aloe Vera gélu, extraktom z bio nechtíka, zinkom a panthenolom. Zregeneruje podráždenú pokožku a upokojí ju. Bez parfumových olejov, až 100 ml.  

Aloe Vera baby jemná umývacia emulzia a šampón: Extra jemná, krémová umývacia emulzia pre citlivú pokožku s 30 % Aloe Vera gélu, extraktom z bio nechtíka a sójovým olejom. Jemné, šetrné čistenie. Chráni citlivú pokožku pred vysušením a hydratuje ju. Bez sulfátov a parfumových olejov, 250 ml.  

Aloe Vera baby jemný krém na tvár a telo. Extra jemný, ľahký krém pre citlivú pokožku, so 40 % Aloe Vera gélu, extraktom z bio nechtíka a panthenolom. Podporuje bariéru pokožky a chráni pred stratou hydratácie, hydratuje, ošetruje a upokojuje. Je bez parfumových olejov, 100 ml.

    

 

 

Aktuálne ceny nájdete:  v našom akciovom katalógu tu.

 

vrátiť sa na zoznam TOP 100 SK                 alebo objednať na:       

Chcete si objednať produkt, no nemáte emailovú adresu ?

Kontaktujte nás telefonicky na :  0940 893 303

kliknite sem :  AKTUÁLNY AKCIOVÝ LR KATALÓG 

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na:  0940 893 303

Prihláste sa na odber informácií o novinkách, špeciálnych akciách i mimoriadnych ponukách našich dodávateľov na našej - Vašej rodinnej web stránke.

Akonáhle bude Váš milovaný produkt v akciovej cene, alebo pribudne novinka, či mimoriadna ponuka, udalosť a pod., bezplatne Vám zašleme krátku správu mailom , prípadne SMS správu, čím ušetríte mnoho času, vyhnete sa zbytočnému stresu a samozrejme ušetríte kopec peňazí ...

Na základe nariadenia GDPR ( General Data Protection Regulation - Ochrana osobných údajov ) budú Vaše údaje chránené podľa tohto nariadenia.

POZOR !!!

 

Zatiaľ voľný reklamný priestor

určený pre všetkých dodávateľov, ktorí majú záujem o spoluprácu s TOP100SK.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ

 

Uverejníme Vám : 

 

názov Vášho obchodu

adresu

mailový kontakt

telefón

web

logo

iné, po dohode.

 

Môžete tak navýšiť svoje obraty, získať nových zákazníkov, či obchodných partnerov a spolupracovníkov. Spolupracovať s TOP100SK sa Vám naozaj  oplatí.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ