TOPlist

Vitajte na našej rodinnej webovej stránke:

 

www.top100sk.com  

 

počítadlo.abz.cz

       Sme tu pre Vás od 1.3.2017 a dnes už máme pre Vašu rodinu  nachystané všeličo. Časom však u nás nájdete takmer všetko a to na jednom mieste. Zatiaľ si môžete vybrať z viac ako 600.000 ks produktov a služieb od viac ako 210 dodávateľov. Ponúkame Vám rodinné balenia, akciové ceny a novinky každý mesiac...

Produkt :     Kompletná starostlivosť o Vaše bábätko - vďaka Aloe Vera

                     / Originálny produkt LR Health and Beauty /

 

Info :  Táto séria v sebe obsahuje všetko to, čo pleť malého bábätka nutne potrebuje. Až 40 % Aloe Vera gélu zaručuje hydratáciu, jemnosť a vláčnosť pokožky. Ľudia z citlivou pokožkou ju taktiež milujú. Pomer kvalita a cena je viac ako výhodná pre rozpočet slovenskej rodiny. V sade nájdete : 

Aloe Vera baby jemný ochranný krém. Výdatný, hutný krém pre podráždenú pokožku. Až 40 % Aloe Vera gélu, extraktom z bio nechtíka, zinkom a panthenolom. Zregeneruje podráždenú pokožku a upokojí ju. Bez parfumových olejov, až 100 ml.  

Aloe Vera baby jemná umývacia emulzia a šampón: Extra jemná, krémová umývacia emulzia pre citlivú pokožku s 30 % Aloe Vera gélu, extraktom z bio nechtíka a sójovým olejom. Jemné, šetrné čistenie. Chráni citlivú pokožku pred vysušením a hydratuje ju. Bez sulfátov a parfumových olejov, 250 ml.  

Aloe Vera baby jemný krém na tvár a telo. Extra jemný, ľahký krém pre citlivú pokožku, so 40 % Aloe Vera gélu, extraktom z bio nechtíka a panthenolom. Podporuje bariéru pokožky a chráni pred stratou hydratácie, hydratuje, ošetruje a upokojuje. Je bez parfumových olejov, 100 ml.

    

 

 

Aktuálne ceny nájdete:  v našom akciovom katalógu tu.

      

Chcete si objednať produkt, no nemáte emailovú adresu ?

Kontaktujte nás telefonicky na :  0940 893 303

Vaša záväzná objednávka

Akonáhle bude Váš milovaný produkt v akciovej cene, alebo pribudne novinka, či mimoriadna ponuka, udalosť a pod., bezplatne Vám zašleme krátku správu mailom, čím ušetríte mnoho času, vyhnete sa zbytočnému stresu a samozrejme ušetríte kopec peňazí...

Nový projekt našej - vašej rodinnej web stránky a kniha, ktorá môže zmeniť Váš život ... :)

 

 

Voľný priestor pre Vás !

 prezentujte svoje

produkty, svoju firmu,

eshop, alebo služby...

viac informácií tu.

Vyberte si stránku, kam sa chcete vrátiť.

Stačí, ak kliknete na jeden z obrázkov nižšie:

 

 

Ďakujeme, že ste s nami i zato,

že našu stránku zdieľate so svojimi priateľmi.