TOPlist
map 1.jpg

Predstavujem Vám:  Prvý a jediný, originálny a nezávislý zoznam TOP 100 SK najžiadanejších a najpredávanejších produktov a služieb pre slovenské rodiny a firmy, navrhnutý slovenskými rodinami.

počítadlo.abz.cz

Všeličo a časom takmer všetko nájdete u nás na jednom mieste:

zatiaľ máme takmer 200.000 ks produktov a služieb, rodinné balenia, akciové ceny a novinky každý mesiac...

Produkt :    Racine Q10 Séria / Denný, nočný a očný krém s Q10 /

                     / Originálny produkt LR Health and Beauty /

Info :       Táto úžasná séria , šetrná k pleti a jedinečná v zložení s obsahom koenzýnu Q10 je určená najmä pre pleť od 25 - 35 rokov. Denný krém je vynikajúca denná ochrana, predchádza vzniku vrások. Pre výrazný, hladký vzhľad pokožky. Nočná špeciálna ochrana s Q10 Vašu pleť naplní novou energiou, taktiež predchádza vzniku vrások. Očný krém je mimoriadne bohatý a extrémne ošetrujúci. Pre viac energie a viditeľne hladšiu pokožku. Predchádza očným vráskam a kruhom pod očami.  Vďaka TOP 100 SK si i Vaša pokožka tváre môžete dopriať pocit luxusu  a jemnú starostlivosť za rozumnú cenu.

Použitie: Jemnými dotykmi bruškami prstov ľahko vklepte do pokožky. Pre najlepší účinok používajte ráno a večer. Nočný krém nanášajte večer na dokonale vyčistenú pleť. Denný krém nanášajte ráno na dokonale čistú pleť.

 

Nechcete platiť poštovné a balné náklady ? Preštudujte si náš akciový katalóg a doobjednajte si ľubovoľný produkt, podľa vlastného výberu. Ak bude Vaša objednávka nad 50 eur - poštovné náklady zaplatíme my. 

kliknite sem :  AKTUÁLNY AKCIOVÝ KATALÓG 

 

 

 vrátiť sa na zoznam TOP 100 SK                            alebo  

Chcete si objednať produkt, no nemáte emailovú adresu ?

Kontaktujte nás telefonicky na :  0940 893 303

Prihláste sa na odber informácií o novinkách, špeciálnych akciách i mimoriadnych ponukách našich dodávateľov na našej - Vašej rodinnej web stránke.

Akonáhle bude Váš milovaný produkt v akciovej cene, alebo pribudne novinka, či mimoriadna ponuka, udalosť a pod., bezplatne Vám zašleme krátku správu mailom , prípadne SMS správu, čím ušetríte mnoho času, vyhnete sa zbytočnému stresu a samozrejme ušetríte kopec peňazí ...

Na základe nariadenia GDPR ( General Data Protection Regulation - Ochrana osobných údajov ) budú Vaše údaje chránené podľa tohto nariadenia.

POZOR !!!

 

Zatiaľ voľný reklamný priestor

určený pre všetkých dodávateľov, ktorí majú záujem o spoluprácu s TOP100SK.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ

 

Uverejníme Vám : 

 

názov Vášho obchodu

adresu

mailový kontakt

telefón

web

logo

iné, po dohode.

 

Môžete tak navýšiť svoje obraty, získať nových zákazníkov, či obchodných partnerov a spolupracovníkov. Spolupracovať s TOP100SK sa Vám naozaj  oplatí.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ