TOPlist
map 1.jpg

Predstavujem Vám:  Prvý a jediný, originálny a nezávislý zoznam TOP 100 SK najžiadanejších a najpredávanejších produktov a služieb pre slovenské rodiny a firmy, navrhnutý slovenskými rodinami.

počítadlo.abz.cz

Všeličo a časom takmer všetko nájdete u nás na jednom mieste:

zatiaľ máme takmer 200.000 ks produktov a služieb, rodinné balenia, akciové ceny a novinky každý mesiac...

 

Ako spolupracovať ?

 

       Ste obchodník , predajca, dovozca, remeselník , firma , či domáci kutil ?  Vyrábate niečo HAND MADE / ručne vyrobené / ?  Chceli by ste dať šancu Vášmu produktu , či službe dostať sa do TOP 100 SK - do zoznamu najžiadanejších produktov a služieb pre slovenské rodiny a firmy ?

 

Vy nám - slovenským rodinám ponúknete výhodné rodinné balenie za rozumnú cenu, kvalitný servis a seriózne jednanie, na oplátku Vám to prinesie nových spokojných zákazníkov, možno spolupracovníkov a samozrejme navýšenie Vášho obratu. Dáva Vám to zmysel ?

Určite nám dajte vedieť, za akých podmienok by ste radi spolupracovali .

 

Tešíme na na spoluprácu s Vami :)

 

Reklamný priestor - kliknite tu. alebo

 


Vyplňite prosím nasledujúci formulár :   

Vaša ponuka spolupráce

MIMORIADNA PRÍLEŽITOSŤ PRE VÁŠ BIZNIS !

Ponúkam Vám úžasnu možnosť propagovať svoje produkty a služby v mojej novej knihe s názvom:

ABECEDA OSOBNÉHO ROZVOJA ....

Ak si myslíte, že čitatelia mojej knihy potrebujú práve Váš produkt, či Vašu službu - neváhajte ma kontaktovať, dohodneme sa tak, aby boli všetky tri strany spokojné. 

Prihláste sa na odber informácií o novinkách, špeciálnych akciách i mimoriadnych ponukách našich dodávateľov na našej - Vašej rodinnej web stránke.

Akonáhle bude Váš milovaný produkt v akciovej cene, alebo pribudne novinka, či mimoriadna ponuka, udalosť a pod., bezplatne Vám zašleme krátku správu mailom , prípadne SMS správu, čím ušetríte mnoho času, vyhnete sa zbytočnému stresu a samozrejme ušetríte kopec peňazí ...

Na základe nariadenia GDPR ( General Data Protection Regulation - Ochrana osobných údajov ) budú Vaše údaje chránené podľa tohto nariadenia.

POZOR !!!

 

Zatiaľ voľný reklamný priestor

určený pre všetkých dodávateľov, ktorí majú záujem o spoluprácu s TOP100SK.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ

 

Uverejníme Vám : 

 

názov Vášho obchodu

adresu

mailový kontakt

telefón

web

logo

iné, po dohode.

 

Môžete tak navýšiť svoje obraty, získať nových zákazníkov, či obchodných partnerov a spolupracovníkov. Spolupracovať s TOP100SK sa Vám naozaj  oplatí.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ