TOPlist
map 1.jpg

Predstavujem Vám:  Prvý a jediný, originálny a nezávislý zoznam TOP 100 SK najžiadanejších a najpredávanejších produktov a služieb pre slovenské rodiny a firmy, navrhnutý slovenskými rodinami.

počítadlo.abz.cz

Všeličo a časom takmer všetko nájdete u nás na jednom mieste:

zatiaľ máme takmer 200.000 ks produktov a služieb, rodinné balenia, akciové ceny a novinky každý mesiac...

Produkt :  Aloe Vera Spray Prvej pomoci , Séria :  400 ml., alebo / 30 ml.

                   / Originálny produkt LR Health and Beauty /

Info :         Až 83% Aloe Vera Gélu + 12 liečivých bylin v jednom ucelenom produkte.Nie len od Tatiek k Dunaju, ale naprieč celým Slovenskom ho ľudia poznajú. A čo Vy ? Poznáte ho ? Jeho účinky sú viac ako obdivuhodné. Pomáha pri drobných rezných ranách, popáleninách, obareninách. Bolesti zubov, zápal ďasien, afty i na hlbkové čistenie pleti. Uštipnutia, na vlasovú pokožku i pred nanesením krému. Na problémy intimných partií, konečníka.... Pri nadmernom slnení jednoducho nastriekate na červenú pokožku. Je kopec ďalších využití tohto produktu, ako prvá pomoc. Právom patrí tento produkt do TOP 100 SK, aby si ho mohla zadovážiť každá slovenská rodina. Možem len odporúčať vďaka mojej vlastnej, viac ako 14 ročnej skúsenosti a pozitívnym ohlasom mojich zákazníkov. Rodinné balenie je od 1.7.2017 400 ml. s rozprašovačom. Určite si objednajte aj malé, tkz. kabelkové balenie, ktoré sa hodí nie len do kabelky, či auta, ale aj deťom do školskej tašky. Vyskúšajte po holení, depilácií, alebo aj tak ...

400 ml.    30 ml.

 

 

Dodávateľ :    - NEZÁVISLÝ LR PARTNER /

 www.top101sk.com

 

 

vrátiť sa na zoznam TOP 100 SK,                 alebo        

Pre objednanie, kliknite na obrázok, prosím :

Vaše skúsenosti s produktom, dodávateľom i Vaše odporúčania zverejníme tu:

 

Martin, Michalovce :  Tento ,,TOP,, produkt má toľko veľa využití, že si to ani nedokážete predstaviť. Nastriekate od hlavy až po päty a bolesť je fuč. Na pokožke ako keby urobil jemný antibakteriálny film a rany sa hoja veľmi rýchlo. Dokonca je možné nastiekať aj na sliznice / ucho, hrdlo, nos, aj zo spodu použili ženy a pomohlo im to /. Musím Vám ho odporučiť !

Danica Stieglerova Danica Stieglerova : Výborný produkt,nemal by chýbať v každej domácnosti

 

 

Prihláste sa na odber informácií o novinkách, špeciálnych akciách i mimoriadnych ponukách našich dodávateľov na našej - Vašej rodinnej web stránke.

Akonáhle bude Váš milovaný produkt v akciovej cene, alebo pribudne novinka, či mimoriadna ponuka, udalosť a pod., bezplatne Vám zašleme krátku správu mailom , prípadne SMS správu, čím ušetríte mnoho času, vyhnete sa zbytočnému stresu a samozrejme ušetríte kopec peňazí ...

Na základe nariadenia GDPR ( General Data Protection Regulation - Ochrana osobných údajov ) budú Vaše údaje chránené podľa tohto nariadenia.

POZOR !!!

 

Zatiaľ voľný reklamný priestor

určený pre všetkých dodávateľov, ktorí majú záujem o spoluprácu s TOP100SK.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ

 

Uverejníme Vám : 

 

názov Vášho obchodu

adresu

mailový kontakt

telefón

web

logo

iné, po dohode.

 

Môžete tak navýšiť svoje obraty, získať nových zákazníkov, či obchodných partnerov a spolupracovníkov. Spolupracovať s TOP100SK sa Vám naozaj  oplatí.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ