TOPlist

Vitajte na našej rodinnej webovej stránke:

 

www.top100sk.com  

 

počítadlo.abz.cz

       Sme tu pre Vás od 1.3.2017 a dnes už máme pre Vašu rodinu  nachystané všeličo. Časom však u nás nájdete takmer všetko a to na jednom mieste. Zatiaľ si môžete vybrať z viac ako 600.000 ks produktov a služieb od viac ako 210 dodávateľov. Ponúkame Vám rodinné balenia, akciové ceny a novinky každý mesiac...

Krásny deň Vám prajem.

 

      S obrovským nadšením Vás informujem, že v rámci projektu: ABECEDA OSOBNÉHO ROZVOJA s www.top100sk.com, bola napísaná prvá, tzv. otvorená kniha s názvom:

 ABECEDA OSOBNÉHO ROZVOJA pre dievčatá a ženy, ktoré chcú od života viac ako len omrvinky.

 

   Táto kniha má výhodnú cenu, rovnako tak aj pracovný zošit absolventa projektu. Pracovný diár na 31 a na 186 dní budú tiež cenovo dostupné pre všetkých, ktorí chcú zmeniť svoj život k lepšiemu.

           

   

Prečo vznikol tento projekt ?

 

   Projekt je určený dievčatám, ženám, mužom, jednotlivcom, všetkým slovenským rodinám a firmám, ktoré chcú od života viac ako len omrvinky. Tiež, aby Vám pomohol vyriešiť Vaše problémy a efektívne dosahovať stanovené ciele. Mať v rodine pohodu, zdravie, vedieť správne komunikovať, reagovať na námietky či plánovať svoj život... 

        Samotná prvá kniha z pripravovanej edície Vás naštartuje, bude Vás motivovať, otvorí Vám oči, dodá správne informácie, aby ste vedeli vyriešiť problémy, ktoré sa na Vás, deň čo deň valia zo všetkých strán. Bola písaná srdcom pre všetkých tých, ktorí chcú využiť ponúkanú možnosť zmeniť svoju šedú realitu (svoj bod A) na chcenú, krásnu budúcnosť, na vysnený krajší zajtrajšok.

 

Ako funguje tento projekt?

 

       Hlavne jednoducho, otvorene a dobrovoľne pre všetkých jeho účastníkov. Ak radi čítate, tak začnite pozorne čítať knihu, ktorú som pre Vás napísal. Dozviete sa v nej, okrem iného aj to, že mám pre Vás nachystené skupinové stretnutia, verejné prednášky i osobnú, resp. rodinnú konzultáciu na zaujímavé témy, ktoré Vás ponusú vo Vašom živote vpred. Sami si vyberte tému, oblasť, formu, miesto i čas a naplníte  si tak svoj pohár poznania.

      Ak však hľadáte pre seba niečo vo forme online, intenzívneho alebo video kurzu pre svojich zamestnancov, manažérov a obchodníkov, tak sa môžete tešiť, pretože pre Vás pripravujem do budúcna spoluprácu s ozaj profesionálnymi odborníkmi v oblasti vedenia ľudí, motivácie obchodníkov a manažmentu. Sledujte, preto informácie na našej stránke alebo ma kontaktujte pre viac informácií.

 

Bude projekt fungovať aj mne ?

 

     Jediným zaručeným spôsobom, ako to zistiť je, že ho vyskúšate. Informácie získané v knihe je však treba aplikovať v praktickom živote, rovnako tak aj domáce úlohy zadané v pracovnom zošite absolventa projektu je potrebné svedomito a zodpovedne vypracovať podľa inštrukcií, aby sa naplnilo Vaše očakávanie.

       Ak sa rozhodnete pre intenzívnu formu kurzu, nasledujte osvedčené rady, tipy a triky školiteľov. Potom skombinujte všetky získané návyky a vedomosti do formy, ktorá Vám bude najviac vyhovovať a aplikujte ich vo svojom živote. Výsledky, ktoré očakávate sa určite dostavia. Všetko je to len otázka času, Vášho nasadenia a zodpovedného prístupu k životu.

 

Čo je to R.I.M.A.T.T.E.R.U.L.2.3. ?

 

     Táto tajná formulka (slovo, kód...) predstavuje dôležitú indíciu k Vášmu životu. Všetko to, čo sa Vám vo Vašom živote deje je zapríčinené (okrem výnimiek) jednou z vecí, ktoré predstavuje tá či ona hláska tohto slova. Dôkaz o tom, že je to pravda nájdete vo svojej minulosti, prítomnosti, ale ovplyvní to i Vašu budúcnosť. Či to bude správnym smerom, alebo to bude znova ,,katastrofa" to záleží iba na Vás a na Vašom pochopení tejto kúzelnej formulky. Najneskôr na konci Vašej cesty, skrz tento projekt ju zaručene pochopíte. 

     R.I.M.A.T.T.E.R.U.L.2.3. je tiež názov druhej knihy z edície nášho projektu, na ktorej v týchto týždňoch veľmi tvrdo o poctivo pracujem. Predpokladám, že začiatkom roka 2020 Vám ju budem vedieť predstaviť v plnej jej kráse. Čaká vás mnoho hodnotných informácií, ktoré dopĺňaju prvú knihu. Určite sa máte načo tešiť, preto sledujte túto stránku, aby vám vydanie knihy neuniklo.

 

Aké bonusy a ďalšie výhody môžem získať ?

 

     Získate úplne zdarma pravidelné informácie o novinkách, akciách a mimoriadnych ponukách našich dodávateľov vo forme ,,Newsletter" (stačí, ak si zaregistrujete svoju mailovú adresu). Odporúčam Vám to urobiť ešte dnes, aby Vám žiadna skvelá ponuka neunikla.

   Ak ste domáci majster, majiteľ podniku či firmy, poradca, živnostník, predajca, výrobca produktov či poskytovateľ služieb, tak budete mať možnosť propagovať svoje produkty a služby na našom webe, v našom projekte (v ďalších vydaniach knihy, na našich pravidelných školeniach a seminároch...)

   Je však mnoho ľudí, ktorí majú bohaté vedomosti, špeciálne životné skúsenosti, výnimočný talent alebo iné požiadavky, nápady na spoluprácu, či na prípadne vylepšenie a obohatenie projektu. Ak patríte práve do tejto skupiny ľudí, tak ma neváhajte kontaktovať. 

     Ďalším bonusom sú pre vás rôzne školenia, semináre a prednášky, tiež žolíkové karty, ktoré predstavujú mimoriadn cenovú výhodu na nákup unikátnych produktov a služieb. To, čo jednotlivé žolíkové karty predstavujú budem obmieňať tak, aby boli pre vás, pre vašu rodinu či firmu výhodnejšie.

 

Na záver

 

   Ja osobne, Martin Hocman, ako zakladateľ projektu ABECEDA OSOBNÉHO ROZVOJA a autor knihy vyjadrujem jedno veľké a úprimné ĎAKUJEM nižšie uvedeným ľudom, ktorí sa nebáli a boli ochotní vyjadriť svoj názor na túto knihu. Taktiež im patrí moje uznanie a rešpekt za to, že informácie v tejto knihe obohatili o svoje rady, tipy a životné skúsenosti s cieľom, aby nám to všetkým pomohlo vyriešiť problémy, dosiahnuť úspech a mať tak omnoho krajší zajtrajšok.

 

       Erik Hoffmann, internetový marketér a stratég, Košice

      Tatiana Koleňová, manažérka Oriflame a úspešná matka 9 detí, Ružomberok

      Ing. Miroslav Košč, autor projektu: Mesto v pohybe, Bánovce nad Bebravou

      (bude v ďalšom vydaní knihy z mojej edície aj Vaše meno?)

 

GARANCIA: Posuň ďalej...

 

    Až 186 dní od zakúpenia tejto knihy Vám garantujem, že ak nebudete, milí čitatelia, spokojní, alebo ak táto kniha nenaplní Vaše predstavy a očakávania na 100 percent, tak môžete túto knihu posunúť ďalej.

   Bude úplne stačiť, ak komukoľvek vo svojom okolí odovzdáte túto knihu, najlepšie v nepoškodenom stave a obratom získate veľmi dobrý pocit, že ste niekomu naozaj pomohli. Skôr alebo neskôr sa určite nájde človek, ktorému informácie v mojej knihe pomôžu a zmenia mu život k lepšiemu aj (možno) vďaka Vám.

      Rovnako táto garancia platí aj v prípade, že Vám táto kniha, resp celý projekt pomôže vo Vašom živote, čo i len v jednej oblasti. Ak tomu bude tak, posuňte získané informácie ďalej ľudom vo Vašom okolí, svojim známym, rodine, priateľom aj cudzím ľuďom. Rovnako tak je aj zdieľanie povolené, preto Vám umožním zdieľať Vašu cestu úspechu tým ktorí ho chcú dosiahnuť tiež.

   

Dôležité odkazy, kde získate viac informácií:

 

Viac informácií o knihe

Limitovaná edícia: MINI

Limitovaná edícia: OPTIMUM

Keramické hrnčeky

Zoznam školení a seminárov

 

Akonáhle bude Váš milovaný produkt v akciovej cene, alebo pribudne novinka, či mimoriadna ponuka, udalosť a pod., bezplatne Vám zašleme krátku správu mailom, čím ušetríte mnoho času, vyhnete sa zbytočnému stresu a samozrejme ušetríte kopec peňazí...

Nový projekt našej - vašej rodinnej web stránky a kniha, ktorá môže zmeniť Váš život ... :)

 

 

Voľný priestor pre Vás !

 prezentujte svoje

produkty, svoju firmu,

eshop, alebo služby...

viac informácií tu.

Vyberte si stránku, kam sa chcete vrátiť.

Stačí, ak kliknete na jeden z obrázkov nižšie:

 

 

Ďakujeme, že ste s nami i zato,

že našu stránku zdieľate so svojimi priateľmi.