TOPlist
map 1.jpg

Predstavujem Vám:  Prvý a jediný, originálny a nezávislý zoznam TOP 100 SK najžiadanejších a najpredávanejších produktov a služieb pre slovenské rodiny a firmy, navrhnutý slovenskými rodinami.

počítadlo.abz.cz

Všeličo a časom takmer všetko nájdete u nás na jednom mieste:

zatiaľ máme viac ako 150.000 ks produktov a služieb, rodinné balenia, akciové ceny a novinky každý mesiac ...

Produkt :    Proti vypadávaniu vlasov L-Recapin / šampón + tonikum

                    / Originálny produkt LR Health and Beauty /

Info :          Ak ráno , keď vstanete nájdete viac vlasov na vankúši, ako je 5 – je to normálne. Ak pri česaní zostane na hrebeni viac vlasov, ako je počet zúbkov na hrebeni, je to začiatok. Ak už počet vypadnutých vlasov začne narastať a začnú sa tvoriť prvé plešinky – ešte stále s tým vieme niečo urobiť. Každému poradím – detoxikujte telo zvnútra, zvýšte pitný režim , znížte stres, upravte svoju životosprávu i jedálniček , zvýšte pohybovú aktivitu na čerstvom vzduchu a zmeňte svoj šampón. / Poznám veľa ľudí, ktorí viac ako 30 – 40 rokov používaju jeden a ten istý šampón. Uvedomne si však, že vlas i pokožka hlavy v 20 , 30, 40  i v 50 – tom roku života má iné potreby. Predstavujem Vám preto :

 

L Recapin - vhodné pre ženy i mužov

patentovaný klenot medzi prípravkami proti vypadávaniu vlasov

Obsahuje šampón i tonikum. Dermatologicky overená účinná kombinácia látok jemne ošetruje a chráni vlasy. L-Recapin® zabraňuje predčasnému vypadávaniu vlasov, podporuje rast a ich bohatosť. Biokomplex zabraňuje ničeniu vlasových korienkov, predlžuje fázu rastu vlasov, zásobuje vlasové korienky výživnými látkami a fixuje rastúci vlas v pokožke hlavy.

27,39 eur   52,49 eur

 

Cena :   Ceny jednotlivých produktov nájdete uvedené vyššie , no odporúčam Vám zadovážiť si ucelenú sériu a to vďaka najmä výhodnej cene a komplexnému účinku. Vyberte si svoju sériu :

 

 L - Recapin  - Akciová cena série :  iba 71,50 eur + Zdarma poštovné

Dodávateľ :   LR – nezávisly obchodný partner

 

 

vrátiť sa na zoznam TOP100sk,                     alebo      

 

Vaša záväzná objednávka

Vaše skúsenosti s produktom, dodávateľom i Vaše odporúčania zverejníme tu:

Prihláste sa na odber informácií o novinkách, špeciálnych akciách i mimoriadnych ponukách našich dodávateľov na našej - Vašej rodinnej web stránke.

Akonáhle bude Váš milovaný produkt v akciovej cene, alebo pribudne novinka, či mimoriadna ponuka, udalosť a pod., bezplatne Vám zašleme krátku správu mailom , prípadne SMS správu, čím ušetríte mnoho času, vyhnete sa zbytočnému stresu a samozrejme ušetríte kopec peňazí ...

Na základe nariadenia GDPR ( General Data Protection Regulation - Ochrana osobných údajov ) budú Vaše údaje chránené podľa tohto nariadenia.

POZOR !!!

 

Zatiaľ voľný reklamný priestor

určený pre všetkých dodávateľov, ktorí majú záujem o spoluprácu s TOP100SK.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ

 

Uverejníme Vám : 

 

názov Vášho obchodu

adresu

mailový kontakt

telefón

web

logo

iné, po dohode.

 

Môžete tak navýšiť svoje obraty, získať nových zákazníkov, či obchodných partnerov a spolupracovníkov. Spolupracovať s TOP100SK sa Vám naozaj  oplatí.

 

VIAC

 INFORMÁCIÍ